magazin haberleri

Kylie Jenner'dan photoshop iddialarına böyle yanıt verdi

Gösteri dünyasının en genç ve en parlak yıldızlarından biri olan Kylie Jenner, işleri dışındaki nedenlerle de gündemin ilk sıralarındaki yerini her zaman koruyor. Fotoğraflarına sık sık photoshop ve filtre uyguladığı konuşulan Amerikalı magazin yıldızı Kylie Jenner, yayınladığı video ile iddiaları yalanladı. Jenner, gri elbisesi ile düzgün fiziğini gözler önüne serdi.

Lüks yaşantısı ve yaptığı harcamalarla sık sık gündeme gelen Amerikalı magazin yıldızı Kylie Jenner, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

Instagram'da 217 milyon takipçisi bulunan Jenner, önceki gün karnını açıkta bırakan gri elbisesi ile verdiği pozları sosyal medya hesabından yayınladı.

Düzgün fiziğini ve kaslarını sergileyen Kylie Jenner, gönderilerinde photoshop kullanmadığını kanıtlamayı amaçladı.

Stormi adında bir kızı olan ünlü yıldız, kozmetik markasının tanıtımı için paylaştığı bu pozlarının arasında bir de videoya yer verdi.

Geçtiğimiz yıl nisan ayında satın aldığı 36.5 milyon değerindeki evinin bahçesini mekan olarak kullanan 23 yaşındaki Jenner, videoda filtre kullanmadığını da gözler önüne serdi.

Forbes dergisi, dünyanın en çok kazanan kadın ünlülerini açıklamıştı. Stormi adında bir kızı olan Kylie Jenner, listedeki diğer isimlere fark atarak, ilk sırada yer almıştı.

Jenner, markasının hisselerinin yüzde 51'ini bir kozmetik devine satarak, 590 milyon dolar kazanmıştı. Kylie Jenner, birçok marka ile yaptığı anlaşmalar nedeniyle de 170 milyon dolar elde etmişti. Yıldızın unvanı, geçtiğimiz yıl kazancını olduğundan fazla gösterdiği iddiaları nedeni ile elinden alınmıştı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS