hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Lalin ve Leyla kime benziyor? Kenan İmirzalıoğlu cevap verdi

  Lalin ve Leyla kime benziyor Kenan İmirzalıoğlu cevap verdi
  expand

  Kendisi gibi oyuncu olan Sinem Kobal ile altı yıldır mutlu bir evlilik sürdüren Kenan İmirzalıoğlu, önceki gün Etiler'de görüntülendi. Büyük kızı Lalin'in fotoğrafının sosyal medyada paylaşılması ve gündem olması üzerine konuşan ünlü oyuncu, hem "Lalin kime benziyor?" sorusunu yanıtladı hem de ikinci çocukları Leyla hakkında konuştu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, altı yıl önce Cunda Adası'nda dünyaevine girmişti. 2020 yılında ilk kez anne-baba olmanın mutluluğunu yaşayan ünlü çift, kızlarına  'Lalin' adını vermişti. Ünlü çift geçtiğimiz mayıs ayında ise Leyla’yı kucaklarına almıştı.

  Leyla’nın sağlıklı bir şekilde dünyaya geldiğini söyleyen İmirzalıoğlu, "Bu sefer bebeğimiz bana benziyor. Leyla ismi ortak bir karardı” açıklamasında bulunmuştu.

   

  Sinem Kobal, kızı Lalin'le birlikte ilk kez 2021 yılında Bebek'te objektiflere takılmıştı. Çocuğunu kucağında taşıyan 34 yaşındaki oyuncu, çevredekilerin ilgi odağı olmuştu.

   

  Hem özel hayatı hem kariyeri hem de güzelliğiyle adından söz ettiren Kobal, kızı Lalin ile mutfakta verdiği bir pozu takipçilerinin beğenisine sunmuştu. Paylaşım kısa sürede gündem olmuştu.

   

  Sinem Kobal, önceki akşam Etiler'deki bir mekan çıkışında görüntülenmişti. Gazetecileri kırmayarak yağmurlu havaya rağmen kısa süreli de olsa soruları yanıtlayan oyuncu, "Çocuklar Kenan Bey'e mi emanet?" sorusuna gülerek, "Uzun zaman oldu dışarı çıkmayalı. Bizim kızlar peş peşe geldi. Onlar ile ilgileniyorum. Arkadaşlarımız ile bir araya geldik. Onun işi vardı ama şimdi evde” demişti.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   

  Sinem Kobal, "Çocuklardan kaynaklı mı proje tercihi yapmıyorsunuz?" sorusuna, "Leyla henüz sekiz aylık. Zamanı gelince olacaktır, özledim ben de. Yavaş yavaş dönüş yapacağım ve kavuşacağız ama doğru zamanda doğru projeye karar vermek istiyorum" yanıtını vermişti.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow