Leyla Lydia Tuğutlu'dan samimi açıklama

Leyla Lydia Tuğutlu'dan samimi açıklama

Leyla Lydia Tuğutlu'dan samimi açıklama

Uzun süredir aşk yaşadığı meslektaşı Ceyhun Ergin (36) ile geçtiğimiz yaz sessiz sedasız dünyaevine giren tescilli güzel Leyla Lydia Tuğutlu, şu sıralar beş aylık hamile. Bir erkek bebek dünyaya getirmeyi bekleyen 32 yaşındaki güzel oyuncu, "Ne kadar bilgi kirliliği olduğunu gördüm" dediği hamilelik süreciyle ilgili düşüncelerini paylaştı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

 

Miss Turkey 2008 güzellik yarışmasında birinci olan oyuncu, “Yaş aldıkça kendinde ve oyunculuğunda farklı neleri gözlemliyorsun?” sorusuna şu yanıtı verdi

Neyin önemli olup neyin olmadığını daha net görüyorum. Tecrübeyle birlikte neleri tercih etmem gerektiğini biliyorum. Kendime daha anlayışlı olabiliyorum. Yaş aldıkça yaklaşımın daha olgun ve yapıcı oluyor.

“Yakın gelecekte gerçekleştirmeyi çok arzuladığınız bir proje var mı?” sorusu üzerine ise Tuğutlu, "Eşimle birlikte uzun zamandır üzerinde çalıştığımız bir projemiz var. Onun için görüşmelerimiz devam ediyor. Yakın zamanda çekilmesini ve dijital platformda yayınlanmasını hayal ediyoruz. Yeni başladığımız, yazım aşamasında olan bir komedi filmimiz var. Onun dışında aklımızda farklı türlerde film fikirleri var ve onları da hayata geçirmek istiyoruz. Biraz yapım ve üretim sürecine girmek, oyunculuğun yanında dünyasını kurduğum bir işi yapmak, kreatif taraf da heyecan veriyor" ifadelerini kullandı.