magazin haberleri

Maraşlı dizisinde Mahur'un annesi Sedef (Neslihan Acar) kimdir? Annesi videoda Mahur’a ne demek istiyor?

Maraşlı dizisinde Mahur'un annesi Sedef (Neslihan Acar) kimdir? Annesi videoda Mahur’a ne demek istiyor?

Ekranlara yeni başlayan Maraşlı dizisiyle ilgili bazı detaylar merak ediliyor. Maraşlı dizisinde Mahur karakterinin annesi ölmeden önce kızına bazı videolar çekiyor. Kızı ise öldükten sonra bu videoları izliyor ve annesinin ona bir mesaj vermek istediğini anlıyor. Peki, Maraşlı dizisinde annesi Mahur’a ne demek istiyor? Maraşlı Sedef kimdir, ölmedi, öldürüldü mü?

11 Ocak 2021 tarihinde ATV ekranlarında yayın hayatına başlayan Maraşlı dizisinin geçtiğimiz bölümlerinde Mahur’un annesi Sedef, kızına bıraktığı videolarla bir şeyler anlatmaya çalıştı. Diziyi izleyenler sosyal medyada ne demek istediğini anlamaya çalıştı. Mahur annesinin gönderdiği videolarla ilgili babasına bazı sorular sormuş, ancak Maraşlı dizisi Aziz bey Mahur’un sorduğu sorulara tokat atarak cevap vermiştir. 

Annesi Mahur’a ne demek istiyor?

Maraşlı dizisinde annesinin Mahur'a bıraktığı videoların birinde annesinin ona ne dediğine dair sosyal medyada yorumlar yapıldı. Bazı kişiler sessiz söylediği kelimeyi "anlatacağım" olarak bazıları ise "kaç kızım" olarak yorumladı. İşte videodaki o detay..

Maraşlı Sedef kimdir?

Maraşlı dizisinde Sedef karakteri Aziz beyin ilk eşi aynı zamanda Necati, İlhan ve Mahur’un da annesidir. Mahur hiçbir zaman annesinin öldüğüne inanmadığı gibi aklında hep öldürüldüğünü düşünmüştür. Maraşlı dizisinde Celal’in ona evin içerisinde kendisini öldürmeye çalışan biri olduğunu ve kendisine dikkat etmesi gerektiğini söylemesi üzerine Mahur’un şüpheleri iyice artmıştır.

Mahur’un annesi Sedef karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Neslihan Acar’dır. Neslihan Acar 14 Şubat 1969 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Şu an 51 yaşında olan Acar, dizi ve sinema oyuncusudur. İlk defa kamera karşısına 1983 yılında geçen Neslihan Acar çocuk yaştayken reklam filmlerinde boy göstermiştir. Yıldızının parlaması ise 1992 yılında Mahallenin Muhtarları isimli dizide canlandırdığı karakter ile ülke çapında tanınan bir oyuncu haline gelmiştir. En son 2019 yılında beyaz perde de gösterime giren baş rollerinde Erkan Petekkaya, Kemal Uçar ve Öykü Çelik’in yer aldığı Kapan isimli sinema filminde rol almıştır.

Sedef isminin anlamı nedir?

Sedef “Midye ve istiridye gibi deniz hayvanlarının kabuğunda bulunan pırıltılı, beyaz, gök kuşağı renkli değerli madde.” anlamına gelmektedir. Kökeni Arapça'dır. 

MAHUR İSMİ NE ANLAMA GELİYOR? 

MARAŞLI DİZİSİ SAVAŞ’IN HASTALIĞI NE?

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS