hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  MasterChef dokunulmazlığı kim aldı? Bu akşam eleme adayı kim oldu? 1 Eylül 2022 MasterChef kazanan takım ve kaybeden isim!

  MasterChef dokunulmazlığı kim aldı Bu akşam eleme adayı kim oldu 1 Eylül 2022 MasterChef kazanan takım ve kaybeden isim
  expand

  TV8'de yayınlanan MasterChef Türkiye 2022 yarışmasında bu akşam haftanın üçüncü takım oyunu oynandı. Oyun sonrası kaybeden takımda dokunulmazlık oyunu gerçekleşti. Ayrıca bu akşam MasterChef'te eleme adayları belli oluyor. Yarışmada iki eleme adayı açıklanıyor. İşte MasterChef'te bu akşam dokunulmazlığı kim kazandı, kim kaybetti? sorusunun yanıtı...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna'nın jüri üyeliğini üstlendiği MasterChef Türkiye yarışmasında bu akşam dokunulmazlığı kazanan ve eleme adayları belli oluyor. İşte MasterChef'te dokunulmazlığı kazanan isim ve eleme adayları hakkında bilgiler...

  MasterChef'te dokunulmazlığı kim kazandı?

  MasterChef'te takım oyununu Kırmızı takım kazandı. Mavi takım haftanın üçüncü takım oyununu kaybetti. Bu akşam dokunulmazlığı kazanan isim Melih oldu.

  1 Eylül 2022 MasterChef Eleme adayları kim oldu?

  Melih ilk eleme adayı olarak Görkem'in ismini söyledi. Takım oylaması sonrası en çok oyu alan isim Metin oldu. Metin eleme adayı olarak yer aldı. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow