hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  MasterChef eleme adayı kim oldu? 17 Ağustos 2023 MasterChef eleme adayı belli oldu!

  MasterChef eleme adayı kim oldu 17 Ağustos 2023 MasterChef eleme adayı belli oldu
  expand

  TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye All Star yarışmasında bu akşam yeni eleme adayları belli oldu. Mert'in elendiği hafta sonrasında yarışmaya Kıvanç katıldı. Bu gecede eleme potasına girme heyecanı yaşandı. Peki ama MasterChef'te eleme adayı kim oldu?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna'nın jüri üyeliği yaptığı yarışmada bu akşam eleme adayı netleşti. Haftanın yeni eleme adayı potaya gönderildi. Peki ama eleme adayı kim oldu?

  MasterChef eleme adayı kim oldu?

  MasterChef Türkiye'de bu akşam bireysel dokunulmazlığı Gamze kazandı. Eleme adayı olarak Azize potaya gönderildi. Gamze eleme adayı olarak potaya gönderdiği kaptan Azize için ''Kaptana kıyağım olsun yarışmak istediği potadaki arkadaşını kendisi seçsin.'' dedi. 

  Rıfat ve Dilara 6'şar oy aldığı için kaptan Azize iki isimden birisini seçmek zorunda kaldı. 

  Azize, ''Hep ağır yemekleri aldım. Ben olsam reçeteye sarılırım. Ama Rıfat evet o gün haklıydın, bu hafta gerçekten savaşan bir Dilara vardı. O yüzden üzülerek seni söylüyorum.'' dedi. 

  Ayaz'ın yorumu dikkat çekti

  Ayaz, ''Korkaksın Azize abla'' diye çıkış yaptı. Azize ise ''Herkesi vicdanıyla baş başa bırakıyorum dedi. Eda ise ''Korkak olduğu için Rıfat'ı potaya aldı'' ifadelerini kullandı. 

  Rıfat: Kendimi o insanlarla kıyaslamam

  Rıfat, ''Son cümleye katılıyorum. Herkesi vicdanıyla baş bırakıyorum. Yüz kere bazı insanlarla yarışsam yüz kerede beni geçseler kendimi o insanlarla kıyaslamam. Nasıl bir aşçı olduğumu iyi biliyorum. Şefler hariç kimsenin beni övmesine ihtiyacım yok.'' yanıtını verdi. 

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow