magazin haberleri

MasterChef ELEME | Dün akşam MasterChef’ten Yasin mi elendi?

MasterChef ELEME | Dün akşam MasterChef’ten Yasin mi elendi?

MasterChef eleme heyecanı ile geçtiğimiz akşam izleyicileriyle buluştu. İkisi kırmızı takımdan diğer ikisi is mavi takımdan olan dört yarışmacı elenmemek için mutfakta tüm hünerlerini sergiledi. Peki, Mustafa, Alican, Ekin, Yasin… Bu dört isimden kim MasterChef’ten elendi? İşte, MasterChef’ten elenen yarışmacı…

MasterChef eleme heyecanı ile izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşattı. Salı ve Çarşamba günü yarışmacılar eleme potasına giren yarışmacılar belli oldu. Eleme heyecanını sona kadar takip edemeyenler veya geçtiğimiz akşam yayınlanan bölümü izleyemeyenler “MasterChef’ten kim elendi?” sorusunun cevabını araştırıyor. Peki, Mustafa, Alican, Ekin ve Yasin… MasterChef’ten kim elendi? En çok merak edilenler arasında ise “MasterChef’ten Yasin elendi mi?” sorusunun cevabı var. Zira Yasin, jürinin kararı sonrası gözyaşlarına boğuldu. İşte, 14 Kasım akşamı yayınlanan bölümde MasterChef’ten elenen isim…

MASTERCHEF’İN 4 ELEME ADAYI BELLİ OLDU

Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu çocukların verdiği oylarla kırmızı takım kazandı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım, kendi içerisindeki bireysel dokunulmazlık kıyasıya mücadele verdi. Yarışmacılar 3 çeşit deniz mahsulünden yemek yaptı. Rıfat, Cemre, Suna, Alican ve Mustafa'nın yer aldığı mavi takımda en beğenilen tabak Rıfat'ın tabağı oldu. Rıfat böylelikle haftanın ilk dokunulmazlık oyununda kendisini koruma altına almayı başardı.

Rıfat, eleme potasına Mustafa’nın adını yazdırdı. Takım içerisindeki oylama sonucunda ise Haftanın ikinci eleme adayı Alican oldu.

MasterChef’te Çarşamba günü de takımlar dokunulmazlığı kazanmak için birbirleriyle kıyasıya mücadeleye girişti. Jürinin verdiği puanlar sonrası mavi takım dokunulmazlığı kazanırken kırmızı takım dokunulmazlık yarışını kaybetti.

Ardından kırmızı takım oyuncuları bireysel dokunulmazlık için harekete geçti. Jürinin verdiği puanlar sonrası Batuhan birinci oldu. Batuhan Ekin’i eleme potasına sokarken yapılan oylama sonucu Yasin eleme potasına girdi.

YASİN GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Mustafa, Alican, Ekin ve Yasin elenmemek için mutfakta tüm hünerlerini sergiledi. Jürinin verdiği puanlar sonrasında jüri üyeleri Yasin’in eleme potasından çıktığını söyledi. Jürinin kararı sonrası Yasin gözyaşlarına boğuldu.

MASTERCHEF’TEN KİM ELENDİ?

Son ikiye ise Alican ve Mustafa kaldı. Jürinin verdiği puanlar sonrası Mustafa MasterChef 2019’a veda eden yarışmacı oldu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS