MasterChef Türkiye eleme adayı kim oldu 22 Eylül? İşte, dokunulmazlığı kazanan isim

A A

23.09.2020 - 00:06 Son Güncelleme:

MasterChef Türkiye bir önceki bölümüyle yarışmacılar ve izleyicilerde heyecan uyandırdı. Yarışmacılar potaya girmemek için kıyasıya yarıştı. Dokunulmazlık ve bireysel dokunulmazlık oyunu ile MasterChef Türkiye'de 2 isim eleme potasına girdi. Peki, MasterChef Türkiye dün akşam kim eleme potasına girdi ve dokunulmazlığı kim kazandı? İşte, o bilgiler

MasterChef Türkiye eleme adayı kim oldu 22 Eylül? İşte, dokunulmazlığı kazanan isim

MasterChef Türkiye'de haftanın son dokunulmazlık oyunu oynandı. Önceden belirlenen ve evlerinde tadım yapan izleyicilerin verdiği oylar sonrası kazanan takım belli oldu. Haftanın son dokunulmazlık oyununu kazanmayı başaran takımın ardından da bireysel dokunulmazlık heyecanı vardı. Peki, MasterChef'te dokunulmazlığı kim kazandı? Eleme adayları kimler oldu?

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'nin 6. haftasındaki 1. dokunulmazlık oyununu kırmızı takım kaybetti. Bireysel dokunulmazlık oyunu oynamak zorunda kalan kırmızı takımdan dokunulmazlığı kazanan da belli oldu.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Verilen yemeği, istenilen sürede en iyi şekilde hazırlayan yarışmacı Emir oldu. Bir önceki bireysel dokunulmazlık oyununu da kazanan Emir bu kez potaya haftanın ilk eleme adayı olarak da Özgül'ü gönderdi.

ELEME POTASINA KİM GİTTİ?

Kırmızı takım yarışmacıları tarafından yapılan oylama sonucu en çok oyu alan Esra eleme potasına girdi.