magazin haberleri

MasterChef'te eleme adayı kim oldu? İşte eleme potasına giren isimler

MasterChef Türkiye'de 15. haftanın 2. dokunulmazlık oyunu Nevşehir'in Ürgüp ilçesinde oynandı. Dokunulmazlığı kazanmak için yarışan mavi ve kırmızı takım haftanın 2. dokunulmazlık oyununda galip gelebilmek için kıyasıya mücadele etti. Oyunu kazanan takımın belli olmasının ardından, kaybeden takım kendi içinde bireysel dokunulmazlık için mücadele etti. Gecenin sonunda ise kaybeden takımdan bir kişi eleme potasına gitti. Peki, MasterChef'te eleme adayı kim oldu?MasterChef Türkiye'nin 109. bölümünde haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan takım oylama sonucu belli oldu. MasterChef 2020 ekibi Ürgüp'e konuk oldu Günün menüsünde 5 adet yöresel yemek vardı.

MasterChef'in yeni bölümde hazırlanan yemeklerin değerlendirmesini özel konuklar yaptı. Verilen oyların çoğunluğunu alan takım, MasterChef'te dokunulmazlığı kazandı. İşte, dokunulmazlığı kazanan takım...

MasterChef'te 2. dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

MasterChef Türkiye'de bu akşam haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu vardı. Yapılan yöresel yemekler, yedi özel konuk tarafından denendi ve sonrasında oylama yapıldı. Sayım sonunda Mavi takım 19-16 oy ile bu akşam MasterChef'te dokunulmazlığı kazanan takım oldu.

Birseysel dokunulmazlığı kim kazandı

MasterChef Türkiye'de 15. haftanın 2. dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takım bireysel dokunulmazlık oyunu oynamak zorunda kaldı. Ramen yapan yarışmacılardan bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Barbaros oldu.

Eleme adayı kim oldu?

Dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takımın yaptığı oylama sonucu en fazla oyu alan Sefa haftanın ikinci eleme adayı olarak potaya gitti.

Uğur ve Sefa potada

İlk dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım oylamaya gitmişti. Ebru ve Uğur eşit sayıda oy alınca potaya gidecek ismi Ebru belirlemişti. Takım kaptanı Ebru, potaya Uğur'u göndermişti.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS