hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Masterchef'te eleme adayları belli oldu!

  Masterchefte eleme adayları belli oldu
  expand

  Masterchef yeni haftada tüm heyecanıyla devam ediyor. Ekrana gelen son bölümde haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Kaybeden takım bireysel dokunulmazlık oyununa çıktı. Tabakta unutulan pul nedeniyle Mehmef Şef yemeği yemedi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Masterchef'in ekrana gelen son bölümünde haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Tahsin ve Sergen'in takım kaptanları olduğu Masterchef'te dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. Yarışmacılar, dokunulmazlık oyununu kazanmak için Osmanlı mutfağından 7 yemeği yaptı. Kazanan takım ise kırmızı oldu. Mavi takım daha sonra bireysel dokunulmazlık için mücadele etti.

  Yarışmacılar, kayısı ürününden yaratıcı tabaklar yapmak için mücadele etti. Yarışmacılara yaratıcı tabak yapmakları için 45 dakika verildi. Yarışmacılar yemeklerini yaptıktan sonra şeflere sundu. Tek tek yemeklerini sunan yarışmacılarda sıra Azize'ye geldi. Azize'nin tabağında ise şefler beklenmedik bir sürprizle karşılaştı.

   

  Danilo Şef, Azize'nin tabağında pul buldu. Şeflerin ve Azize'nin şoke olduğu tabak sonrası Mehmef Şef, "Ben yemem" diyerek tepki gösterdi. Mavi takımda dokunulmazlığı kazanan isim Dilara oldu.

  Dilara ilk eleme adayı olarak Tolga'nın ismini verdi. Bir diğer eleme adayı ise Gamze oldu. Gamze, "Yaptığım yemek seçilmedi, normal. Potada kendimi kurtarmaya çalışacağım" dedi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow