hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  MasterChef'te kim kazandı? Ebru mu Gülşah mı? 16 Ağustos MasterChef Türkiye ana kadro yarışmacısı kim oldu, kim seçildi?

  MasterChefte kim kazandı Ebru mu Gülşah mı 16 Ağustos MasterChef Türkiye ana kadro yarışmacısı kim oldu, kim seçildi
  expand

  TV8’in reytinglerde başarılı olan yarışması MasterChef’te 16 ana kadro yarışmacısı seçilmesi için yapılan final turları sona erdi. Son olarak 15 Ağustos Cuma günü yarışmanın ana kadrosuna seçilen 14. isim Celal oldu. Peki; MasterChef'te kim kazandı? Ebru mu Gülşah mı? 16 Ağustos MasterChef Türkiye ana kadro yarışmacısı kim oldu, kim seçildi?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  MasterChef kim kazandı? sorusunun yanıtı araştırılmaya başlandı. 15 Ağustos Cuma günkü programda Mehmet, Danilo ve Somer şefin jüriliğinde yarışmacılardan saray mutfağına ait bir yemek yapılması istendi. Kazanan Celal oldu. Bugün ise 15. ana kadro yarışmacısı belli olacak. Peki; MasterChef'te kim kazandı? 16 Ağustos MasterChef Türkiye ana kadro yarışmacısı kim oldu, kim seçildi?

  MASTERCHEF KİM SEÇİLDİ? 16 AĞUSTOS 2020 MASTERCHEF'TE KİM KAZANDI?

  Bugün MasterChef’te Adana Kebap yapılması istendi. Son 16 final turu için yarışmacılar en iyi Adana kebabı yapmak için ter döktü. Adana Kebabı en iyi yapan ve yarışmanın ana kadrosuna katılan 15. yarışmacı GÜLŞAH oldu. MasterChef Türkiye'nin 16. ana kadro yarışmacısı ise şeftali meyvesiyle yapılması istenen yaratıcılık yemeğini en iyi yapan EBRU oldu.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow