magazin haberleri

MasterChef’ten elenen yarışmacı belli oldu! MasterChef’e duygusal veda

MasterChef’ten elenen yarışmacı belli oldu! MasterChef’e duygusal veda

MasterChef’ten elenen yarışmacı belli oldu! Kıyasıya mücadeleyle geçen bu haftanın ardından yarışmacılar son hünerlerini göstermek için geçtiğimiz akşam jüri karşısına geçti. Dokunulmazlık oyunun ardından eleme çarkları mavi takım için dönmeye başladı. Konseyin verdiği kararla dördüncü adayın da belli olmasıyla birlikte MasterChef’e veda etmek istemeyen son 4 yarışmacı Danilo Şef’in istediği tatlıyı yapmak için canını dişine kattı. Peki, MasterChef’ten kim elendi? İşte, MasterChef’e veda eden yarışmacı…

MasterChef’te geçtiğimiz akşam eleme heyecanı yaşandı. Son güne kadar tüm hünerlerini sergileyen yarışmacılar eleme potasına girmemek için ellerinden geleni yaptılar. Son iki eleme adayının belirlenmesi için takımlar arasında büyük rekabet yaşandı. Kırımızı Takım ve Mavi Takım dokunulmazlığı kazanmak için tavuklu pilav, halka tatlısı, balık ekmek, midye dolma ve Arnavut ciğeri yapmak için kolları sıvadı.

Ancak son dakikalara girildiğinde Mavi Takım henüz tatlısını tamamlamamıştı. Süre tamamlandı ve Mavi Takım tatlısını tamamlayamayarak dokunulmazlığı kaybetti. Kırmızı Takım ise dokunulmazlığı kazandı.

DOKUNULMAZLIK YARIŞINI KİM KAZANDI?

Dokunulmazlığın kaybedilmesi üzerine Mavi Takım kendi içerisinde yarışa girdi. Mavi Takımın yarışı sonrası pavlova tatlısını yapmak için çalışan Mavi Takım yarışmacılarından Rıfat dokunulmazlığı kazandı. Rıfat’ın Müge’yi seçmesi üzerine eleme potasının üçüncü adayı da belli olmuş oldu. Son olarak konsey kararı ile Batuhan 4. eleme adayı oldu.

Son dörde giren adaylar Danilo Şef’in kendilerinden istediği ravioli yemeğini yapmak için ellerinden geleni yaptılar. Yarışmacıların yaptığı ravioli yemeğini tadan jüri üyelerinin verdiği karar sonucu Müge MasterChef’e veda etti.

MASTERCHEF MÜGE KİMDİR?

Müge Güney, 32 yaşında. Yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. Uluslararası Lojistik okudu. Kendi mesleğini 1 buçuk sene yaptı. Hiperaktif biri olduğu için mesleğini bıraktığını ve hizmet sektörüne yöneldiğini belirten Güney, ilk olarak servis elemanı sonrasında komi, garson ve son olarak görevine uçan şef olarak devam etti.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS