Masumiyet Harun kimdir, kaç yaşında? Mehmet Aslantuğ'un eşi merak edildi!

Masumiyet Harun kimdir, kaç yaşında? Mehmet Aslantuğ'un eşi merak edildi!

Masumiyet Harun kimdir, kaç yaşında? Mehmet Aslantuğ'un eşi merak edildi!

Masumiyet dizisi oyuncu kadrosu araştırılıyor. Masumiyet dizisinde Harun karakterine Mehmet Aslantuğ hayat veriyor. Peki ama Mehmet Aslantuğ kaç yaşında, nereli, kimdir?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Masumiyet dizisi oyuncu kadrosunda Mehmet Aslantuğ yer alıyor. Masumiyet dizisi karakterlerinden Harun'a hayat veren Mehmet Aslantuğ ile ilgili bilgiler araştırılıyor. İşte Masumiyet'in Harun'u hakkında bilgiler...

Masumiyet Harun kimdir?

Steril, bembeyaz dünyası müstakbel damadına yönelik dehşetli suçlamalarla lekelenecek olan Harun, dünyası kızı İrem’in etrafında dönen gerçek bir ‘’süper baba’’. Babalığa dair en büyük sınavını eşinin zamansız kaybıyla verdiğine inansa da, Harun’un babalık sınavı yaşanacak vahşetle birlikte yeni başlıyor. 

Mehmet Aslantuğ kaç yaşında?

25 Eylül 1961’de çiftçi bir ailenin son çocuğu olarak doğdu. Oyunculuğa orta/lise öğrenciliği döneminde kurdukları tiyatro kulübüyle başladı. Üniversite yıllarında İktisat Oyuncuları Topluluğu / Deneysel Sahneyle oyunculuğuna devam etti. 1985 yılında, İktisat Fakültesini bırakarak profesyonel oldu. 1985/95 yılları arasında ki 10 yıl hem aktör olarak çalıştı, hem de içerik ve teknik üretimle ilgili sektörün altyapısıyla ilgili çalışmalara katıldı.

Aynı dönemde; “Gün Doğmadan”, “Ateş Böceği”, “Karayar Köprüsü”, “İz Peşinde”, “Belene”, “Baka Olur Ağaların Düğünü”, “Kopuk Takımı”, “Vurguna İnmek”, “Ateşten Günler”, “Gerilla”, “Yalancı”, “Yengeç Sepeti”, “Akrebin Yolculuğu”, “Bir Kadının Anatomisi” gibi film ve TV dramalarında başrol oynadı.

1993 yılında Detay Film Atölyesini kurdu. Altyapı yatırımları yaptı, içerikler hazırladı. 1994’de Arzum Onan’ı tanıdı. 1996’da evlendiler. 1997-2000 yılları arasında kendi yapımcılık ve yönetmenliğinde ilk çalışma olan “Merdoğlu”, “Hırsız”, “Bir İstanbul Masalı”, “Hanımın Çiftliği”, “Canım Babam”, “Veda”, “Ben Onu Çok Sevdim”, “ Kördüğüm”, “Karatay”, “Kardeş Çocukları” gibi projelerde çalıştı.

Antalya Altın Portakal Film Festivali 1992.1993.1994; Altın Kelebek 1990,1994,1997,2004; Adana Altın Koza, 1993; Çağdaş Sinema Oyuncuları, 1994; Altın Objektif, 1998 “En İyi Erkek Oyuncu” ödülleriyle birlikte birçok üniversite ve kurum tarafından ödüllendirildi.