hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Masumlar Apartmanı göl kenarı nerede çekiliyor? Masumlar Apartmanı İstanbul'un neresinde yaşandı harita, adresi...

  Masumlar Apartmanı göl kenarı nerede çekiliyor Masumlar Apartmanı İstanbulun neresinde yaşandı harita, adresi...
  expand

  Masumlar Apartmanı her hafta ilgiyle takip ediliyor. TRT 1'in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı günün en çok araştırılan konuları arasında yer alıyor. Birçok izleyici Masumlar Apartmanı'nın çekildiği yeri merak ediyor. İşte Masumlar Apartmanının olduğu yer!

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Masumlar Apartmanı dizisindeki pek çok olay araştırılıyor. Dizinin oyuncu kadrosunun yanı sıra çekim yeri de merak edilenler arasında. Peki ama Masumlar Apartmanı nerede çekiliyor?

  Masumlar Apartmanı hangi semtte? 
  Masumlar Apartmanı dizisinin çekimleri İstanbul'un otantik ilçesi Balat ve Beyoğlu'nda yapılıyor. Masumlar Apartmanı'nın çekildiği apartman, daha önce Şahsiyet dizisinde de kullanılmıştı. Dizilere ev sahipliği yapan apartman Asmalı Mescit Mahallesi'ndeki Jurnal Sokak'ta yer alıyor.

  Masumlar Apartmanı
  Gerçek bir hayat hikayesi olan “Masumlar Apartmanı“, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek hazırlandı.

  Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci’nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han’ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. “Aşk”, İnci ve Han’ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mıdır?

  Yayin Tarihi: Her Salı - 20.00

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow