magazin haberleri

Mehmed Bir Cihan Fatihi 5. bölümü ile ekrana kilitledi

Mehmed Bir Cihan Fatihi 5. bölümü ile ekrana kilitledi

Mehmed Bir Cihan Fatihi yeni bölüm fragmanı Kanal D izleyicisi tarafından merakla beklenirken sarayda yaşanan gelişmeler dizinin takipçilerini ekrana kilitledi. Son bölümde Sultan Mehmed Han, arkasından çevrilen işleri öğrendikten sonra Melike’den ve diğerlerinden hesap sormak istemişti. Peki, Kanal D'nin sevilen dizisi Mehmed Bir Cihan Fatihi 6. bölüm fragmanını ne zaman yayınlayacak?

Mehmed Bir Cihan Fatihi fragman videosu gelecek hafta fetih için hangi adımların atılacağı gösterecek. Mara Hatun’la ilgili son gelişme ise çaresiz bir şekilde Sultan Mehmed’in adım atmasına neden olacak. İşte Akşemsettin’den gelen itirafın yer aldığı Mehmed Bir Cihan Fatihi 5. bölümde yaşanan tüm gelişmeler...

MEHMED BİR CİHAN FATİHİ FRAGMAN VİDEOSU


MEHMED BİR CİHAN FATİHİ 5. BÖLÜM İZLE

Kanal D’den yeni haftada ekranda olacak 5. bölümle ilgili yapılan açıklama ise şöyle; Sultan Mehmed, Orhan’ın serbest bırakılmasıyla ağabeyinin öldürülmesi arasında derin bir alaka olduğuna kanaat getirir! Zağanos Paşa, sakladığı sırrın Mehmed tarafından keşfedilmesi endişesiyle son bir hamle yapar. Ama, bu hamle onu Çandarlı Halil Paşa’nın eline düşürecektir. Bu esnada Konstantiniyye’den, Mara Hatun’la ilgili gelen haber Sultan Mehmed’i harekete geçmeye zorlar. Sultan Mehmed ve İmparator Konstantinos tekrar karşı karşıya geleceklerdir.

MEHMED BİR CİHAN FATİHİ 5. BÖLÜM ÖZETİ

Mehmed, Orhan'ı serbest bırakanın Akşemseddin olduğunu öğreniyor! Melike'nin yaptıklarını öğrenen Sultan Mehmed Han, öfkesini en katı şekilde belli eder. Mehmed'in katı tutumu karşısında hatasını kabul eden Melike'nin susmaktan başka yapabileceği bir şey yoktur. Zağanos Paşa'nın Mehmed ile ilgili bildiği çok büyük bir sır vardır ve bunu koz olarak kullanma niyetindedir. Mehmed'in akıl hocası Akşemseddin, Orhan'ı neden serbest bıraktığını söyler. Mehmed ise sebebini dinledikten sonra asıl amacına odaklanacaktır.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS