Melisa Döngel'den sahilde havluyla dans!

Melisa Döngel'den sahilde havluyla dans!

Melisa Döngel'den sahilde havluyla dans!

Son olarak 'Aşk Mantık İntikam' dizisinde boy gösteren ve bir süredir yaz aylarının tadını çıkaran oyuncu Melisa Döngel, Bodrum'un ardından Çeşme'ye gitti. Deniz, kum ve güneşin tadını çıkaran ünlü isim, önceki gün deniz kenarında objektiflere yansıdı. Kız arkadaşıyla denize girdikten sonra kurulanan Döngel, arkadaşı yanına gelince havluyla dans etti. Güzel oyuncunun bu anları objektiflere yansıdı. İşte detaylar...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Geçtiğimiz aylarda Arnavutköy'de görüntülenen Melisa Döngel, basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet etmişti. Kariyeriyle alakalı konuşurken; "Gelen eleştirileri umursuyorum" diyen Melisa Döngel, "Eleştiriye açık bir sektörde iş yapıyoruz, insanların eleştirileri benim için çok önemli. Kötü eleştirileri de pek takmamaya çalışıyoruz, hayatımıza devam edebilmek için” şeklinde konuşmuştu.

22 yaşındaki güzel, 3.6 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yaptığı iddialı paylaşımlarla ilgili olarak, "Straplez bir fotoğraf paylaştım, dediğim gibi insanların görüş açısı. Yanlış yorumlanmış. Çıplak fotoğraf gördük hepimiz daha önce, o çıplak değildi” diyerek kahkaha atmıştı.

 

Geçtiğimiz haftalarda kız arkadaşlarıyla Bodrum'da tatil yapan oyuncu, Instagram hesabından bikinili pozlarını paylaşmayı ihmal etmemişti. Eğlenceli kişiliğiyle bilinen Döngel, daha sonra kız arkadaşıyla havuzda dans ettiği anları yayınlamıştı.

Döngel, ardından da Torba'da kaldığı otelin iskelesinde görüntülenmişti. İskelede neşeli tavırları ile dikkat çeken Döngel denizin tadını çıkarmıştı. Denize doymak bilmeyen Döngel bu kez Yalıkavak'ta jet-ski keyfi yapmıştı. Güzel oyuncunun ustalıkla kullandığı jet-ski ile bir hayli keyifli olduğu gözlenmişti.

 

Bodrum tatilden sonra Çeşme'ye giden Melisa Döngel, önceki gün The Beach of Momo'da objektiflere yansıdı. Plajda arkadaşları ile beraber eğlenen Döngel, iddialı siyah bikinisi ve formda görüntüsüyle tüm bakışları üzerinde topladı.

Arkadaşlarıyla uzun süre sohbet ettikten sonra erkek arkadaşları ile denize giren Döngel, sonrasında kız arkadaşı ile el ele tutuşarak denize girdi. Güzel oyuncu, denizden çıktıktan sonra sepetten havlu alarak kurulandı.

 

Ünlü isim, kız arkadaşının yanına gelmesiyle havlu ile sahilde yaptığı dansla kendinden geçti. Döngel, zaman zaman hayranlarıyla da sohbet etti. Deniz sonrası duş alan Melisa Döngel, havluya sarılarak locasına geçti. Ünlü oyuncu, arkadaşları ile eğlenmeye devam etti.