hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Merak edildi: Kardeşlerim yok mu? Yılbaşında bu diziler yok! Yeni yıl akşamı Gönül Dağı ve Kardeşlerim var mı? 31 Aralık 2022 hangi diziler var yok?

  Merak edildi: Kardeşlerim yok mu Yılbaşında bu diziler yok Yeni yıl akşamı Gönül Dağı ve Kardeşlerim var mı 31 Aralık 2022 hangi diziler var yok
  expand

  Yılbaşı gecesi televizyonda hangi diziler var? sorusu merak ediliyor. 31 Aralık 2022 akşamı TV kanallarında eğlence programı ağırlıkla yer alacak. Fakat bazı kanallarda ise diziler yayınlanmaya devam edecek. Peki ama 31 Aralık 2022 hangi diziler yok? Cumartesi günleri Gönül Dağı ve Kardeşlerim dizileri arasında reyting rekabeti yaşanıyor. Bu diziler ekranda olacak mı?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yılbaşında hangi diziler ara veriyor? sorusu merakla araştırılıyor. Haberimizde 31 Aralık 2022 akşamı ekrana gelmeyecek olan dizilerle ilgili detaylı bilgileri bulabilirsiniz. İşte TRT 1 ve ATV yayın akışında yer alan diziler...

  Bu akşam Gönül Dağı ve Kardeşlerim var mı?

  Gönül Dağı ve Kardeşlerim dizileri cumartesi günleri ekrana geliyor. Bu yılbaşı 31 Aralık Cumartesi gününe denk geliyor. Gönül Dağı dizisi TRT 1 ekranlarında yılbaşı günü  yayınlanacak. Fakat Kardeşlerim dizisi yerine Kim Milyoner Olmak İster programı yer alacak. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow