magazin haberleri

Meryem dizisi 17. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Meryem dizisi 17. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Savaş'ın kız arkadaşından itiraf beklediği Meryem'in yeni bölüm fragmanı merakla beklenmeye başlandı. Genç kıza karşı duygularını açıkladıktan sonra "İtiraf et sen de beni seviyorsun" diyen Savaş, kız arkadaşıyla yakınlaşmaya çalıştı. Peki, Meryem'in 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Meryem son bölümde Savaş ve Meryem ikilisinin birbirlerine karşı yaptıkları açıklamalar gündem olmuş Savaş'ın aşkını ilan etmesi ise diziye damga vurmuştu. Savaş’ı öldürmek için genç kızla birlikte görünmesini bekleyen tetikçi ise saldırısında başarısız olmuş ve güçlükle kaçmaya çalışmıştı. Peki, Meryem’de dün akşam yayınlanan bölümünde hangi gelişmeler yaşandı?

Dizinin gelecek bölümünün tanıtım videosunun ise önümüzdeki günlerde yayınlanması bekleniyor.

MERYEM 16. BÖLÜM ÖZETİ

Kanal D’den gelecek bölümle ilgili yapılan açıklama ise şu şekilde; Genç kız, Savaş'a zarar gelmemesi için uzaklara gitme kararı alıyor! İkili birbirlerini son kez mi görüyor? Masum kız, yakınındaki sevdiklerinin tek tek zarar görmesinden sonra artık daha fazla acı kaldıracak halde değildir. Savaş'a karşı iyi yönde hissettiği duygularının onu da hedef haline getireceğini düşünür. Fakat Savaş, kaçarak değil yanında kalarak her şeyle mücadele etmeleri gerektiğini belirtir. Savaş, hissettiği sevgiyi karşısındaki kıza açık şekilde ifade ederken, onun da hislerini duymak ister. Genç kız, Savaş'a karşı derin bir sevgi besliyor mu? 

SEVİLEN DİZİDE TÜRKÜ SÜRPRİZİ

Kanal D’nin yapımını TMC’nin, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği, sevilen dizisinde geçtiğimiz haftalarda muhteşem anlar yaşandı. Söz ve bestesi Haydar Telhüner’e ait olan “Geceler Yarim Oldu” adlı türküyü seslendiren Ayça Ayşin Turan, bu çalışma için başarılı sanatçı Kıraç’la birlikte çalıştı. Kendisini müzik aşığı olarak niteleyen Turan, “heyecan verici ve keyifli bir deneyim oldu” dedi.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS