magazin haberleri

Meryem son bölümün ardından 20. bölüm fragmanı ekrana geldi

Meryem son bölümün ardından 20. bölüm fragmanı ekrana geldi

Meryem dizisi yeni bölüm fragmanı 20. bölümde Oktay'ın silahıyla baş başa kalacağını gösterdi. Meryem'in babasını öldürdüğünü itiraf etmek zorunda kalan Oktay geçtiğimiz bölümde Savaş'ın kendisini tehdit etmesiyle zor dakikalar yaşamıştı. Savaş'ın Oktay'ı çatıdan atmasını engelleyen Meryem 19. bölüme damga vurmuştu.

Meryem son bölüm izleyiciden tam not alırken Savaş'ın Oktay'dan intikamını almaya çalıştığı dakikalar dizinin takipçilerini ekrana kilitledi. Eski kız arkadaşının Oktay tarafından öldürüldüğünü öğrenen Savaş ise masum kızdan duyduğu açıklamalar sonrasında Güçlü'ye kendisini nezarethaneden çıkarması için tehditler savurdu. Peki, Savaş Meryem'in 6 Aralık'taki 19. bölümünde katiloldu mu?

MERYEM 19. BÖLÜM ÖZETİ

Kanal D'den sevilen projenin gelecek bölümü ile ilgili yapılan açıklama ise şöyle; Oktay’ın annesi Nurten’in evine izinsiz giren Savaş tutuklanır. Hapse atılan Savaş’a en büyük sürprizkız arkadaşından gelir. Zira genç kız, kaza gecesi olanları anlatmaya karar verir. Bir an önce hapisten çıkmayı bekleyen Savaş, Oktay ile yüzleşmeye hazırlanır. Masım kız ile Savaş’ın yakınlığını bozmak isteyen Oktay, her şeyi yapmaya hazırdır. Kız arkadaşı ile yüzleşen Oktay, hiç beklemediği bir karşılık alır. Artık sevdiği kız karşısında yalnız değildir ve Savaş da yanında belirir. Oktay ile Savaş’ın yüzleşmesi her zamankinden daha sert geçer.

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Sevdiği kızın gönlünü kazanmaya çalışan Savaş, ona olan aşkını itiraf eder. Masum kız ile aralarındaki duygusal bağ, ikilinin yakınlaşmasına sebep olur. Fakat Savaş’ın attığı adım, kız arkadaşı tarafından hoş görülmez. Genç kız ikisinin birlikte olamayacağını ve bunun herkese zarar vereceğini düşünür. Masum kızın yalnızken itiraflarını duyan Savaş’ın, kolay kolay pes etmeye niyeti yoktur. Savaş, genç kızın kalbini kazanmaya devam edecektir.

Gülümser ile genç kızın ilişkisinin kim bozduğunu merak eden Savaş, gerçekle yüzleşir. Oktay’ın annesi Nurten’in, bu işin arkasında olduğunu öğrenen Savaş, onunla konuşmaya gider. Savaş’ın, annesinin evine izinsiz girmesi Oktay’ı deliye döndürür. Silahını kaptığı gibi olay yerine gelir ve yüzleşmek için fırsat kollar. Savaş, bu yaptığından ötürü hapse atılır. Savaş’ı bekleyen asıl sürpriz haber ise Meryem’den gelir. 

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS