Mihriban Hurmacı'dan eşi Özer Hurmacı'ya 30 milyon TL'lik dava

Mihriban Hurmacı'dan eşi Özer Hurmacı'ya 30 milyon TL'lik dava

Mihriban Hurmacı'dan eşi Özer Hurmacı'ya 30 milyon TL'lik dava

Mihriban Hurmacı'dan, "Astroloji haritasına baktırıp onu aldattığımı söylüyor" diyerek kendisine boşanma davası açan futbolcu eşi Özer Hurmacı’ya karşı hamle geldi. Karşı boşanma davası açan Hurmacı, 30 milyon TL istiyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Mihriban Hurmacı, "Astroloji haritalarına bakarak beni aldatan adam olmakla suçluyor" iddiasıyla kendisine boşanma davası açan eşi Özer Hurmacı’ya karşı boşanma davası açtı.

Hürriyet gazetesinden Özge Eğrikar'ın haberine göre; iddiaların kurgu ve iftira olduğunu öne süren Mihriban Hurmacı, 30 milyon TL tazminat ile üç çocuğu için toplam 75 bin TL iştirak nafakası talep etti. Eşinin kendisini evden atmakla tehdit ettiğini ve can güvenliğinin tehlikede olduğunu öne süren Mihriban Hurmacı, ayrıca iki ay uzaklaştırma kararı aldırdı.

Bir dönem Fenerbahçe, Trabzonspor ve Bursaspor’da top koşturan Özer Hurmacı, 2015 yılında Mihriban Hurmacı’yla evlenmişti. Özer Hurmacı geçtiğimiz günlerde İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurarak, altı yıllık eşi ve üç çocuğunun annesi Mihriban Hurmacı’ya evlilik birliğinin temelinden sarsılması nedeniyle çekişmeli boşanma davası açtı.

Eşinin iddialarının kurgu olduğunu öne süren Mihriban Hurmacı ise dilekçesinde, “Özer Hurmacı, ‘Ne kazandıysam kendi emeğimle kazandım. İstediğim şartlarda boşanmazsan oturduğun evden de atarım’ diyerek müvekkilimi tehdit etmektedir. Özer Hurmacı’nın tehditleri yüzünden müvekkilimin can güvenliği de tehlikededir” denildi.

Üç çocuğunun velayetinin kendisine verilmesini isteyen Mihriban Hurmacı, çocukları için aylık 75 bin TL iştirak nafakası talep etti. Ayrıca eşinden 15 milyon maddi, 15 milyon TL de manevi tazminat istedi.

Özer Hurmacı, geçtiğimiz hafta açtığı boşanma davasının dilekçesinde, eşinin astrolojiyle fazla ilgilendiğini söyleyerek gündem olmuştu. Dilekçede, “Sürekli astroloji ile ilgilenen Mihriban Hurmacı, astroloji haritalarına bakarak eşi Özer Hurmacı üzerinde, ‘Sen, beni aldatıyorsun’ diye baskı kurmaktadır. Bu durum Özer Hurmacı için evliliği çekilmez hale getirmiştir” denmişti.