Misafir Erdem kimdir? Buğra Gülsoy canlandırıyor! Buğra Gülsoy kaç yaşında?

Misafir Erdem kimdir? Buğra Gülsoy canlandırıyor! Buğra Gülsoy kaç yaşında?

Misafir Erdem kimdir? Buğra Gülsoy canlandırıyor! Buğra Gülsoy kaç yaşında?

Misafir dizisi oyuncuları merak ediliyor. Perşembe günü ilk bölümüyle yayınlanan dizide Erdem karakteri dikkat çekti. Misafir dizisinde Erdem'i Buğra Gülsoy canlandırıyor. İşte Buğra Gülsoy hakkında bilgiler...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Her perşembe FOX ekranlarında yayınlanan Misafir dizisi oyuncuları ve karakterleri araştırılıyor. Misafir dizisinde Erdem karakteri dikkat çekti. İşte Misafir'in Erdem'i Buğra Gülsoy hakkında bilgiler...

Misafir Erdem kimdir?

Erdem, üç çocuk babası, sevgi dolu bir adam. Mutlu, sevgi dolu bir ailede büyüyüp hayallerinin peşinde koşarken, deprem annesini babasını almış ondan. Tabii hayallerini de. Polislik yapan Erdem, evlenip üç çocuk babası olunca da, dünyanın en mutlu adamı olmuş. Ta ki bir yıl önce bir kazada karısını kaybedene dek… Bir yıldır üç çocuğuna hem baba hem anne olan Erdem, kendisiyle ilgili gerçeklerle yüzleştiğinde yıkılır. Çocukları için endişelendiği ve başına gelenlere isyan ettiği bir zamanda hayatına girer Gece. Gece, Erdem’le yaşamayı öğrenip severken, Erdem de yüzleşmesi gereken gerçeğini unutup yeniden hayata bağlanacaktır.    

Buğra Gülsoy kimdir?

22 Şubat 1982 tarihinde Ankara'da dünyaya geldi. Buğra Gülsoy, baba tarafından aslen Niğdelidir, anne tarafından Erzincanlıdır. 

İlk, orta ve lise eğitimini Ankara'da tamamladı. Lisans eğitimini Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık bölümünde tamamladı.

Üniversite öğrenciliği boyunca Kıbrıs Devlet Tiyatrosu'nda çeşitli oyunlarda rol aldı.

Kıbrıs Film Derneği'nin kurucuları arasında yer alan Buğra Gülsoy, Uluslararası Kıbrıs Kısa Film Festivali'nin proje tasarımcısı ve direktörlüğü görevlerini üstlendi.

'Trio', 'Heterotopya', 'İnsan Üçleme', 'Alt Üst', 'Nar Yarası', 'Mutlu Son' gibi kısa filmlerde yönetmenlik ve oyunculuk yaptı.

İlk televizyon dizisi oyunculuk deneyimini 2008 yılında 'Hepimiz Birimiz İçin' adlı dizide 'Nazım' karakterini oynayarak yaşadı.