magazin haberleri

Mucize Doktor 19. bölüm fragmanı: Ali Vefa, Betüş’ü kurtarabilecek mi?

Mucize Doktor 19. bölüm fragmanı: Ali Vefa, Betüş’ü kurtarabilecek mi?

Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı ameliyat için bekleyiş süreci içerisinde olan Betüş’ün herkesi korkutacağını gösterdi. Olası riskler nedeniyle ameliyat kararı almakta tedirgin olan doktorlar Betüş’le ilgili durum için tartışacak. Peki, Mucize Doktor 19. bölümde hastaneden kaçan Betüş bulunabilecek mi?

Mucize Doktor fragman videosu Ali Vefa’nın Betüş’e yardım etme çabalarının nasıl sonuçlanacağını gösterdi. Hastanede yaşanan gerginlik üzerine oradan kaçan Betüş herkesi korkutacak. İşte Mucize Doktor dizisi yeni bölüm tanıtım videosu ve 23 Ocak’taki bölümde meydana gelecek olaylar…


MUCİZE DOKTOR FRAGMAN VİDEOSUMUCİZE DOKTOR 19. BÖLÜM ÖZETİ


Bir sır yüzünden Betüş’ün ameliyatı yapılamaz ve Adil kurul toplamak zorunda kalır. Bu sırada acile kahramanlık yapmaya çalışırken ağır yaralanmış bir adam gelir. Ama adamın sakat kalmasını önleyecek bir prosedür henüz icat edilmemiştir. Ferman yine de vazgeçmez ve asistanlar arasında bir yarış başlatır.


Diğer tarafta Ali’nin birinden hoşlandığını öğrenen Betüş onu sevdiğine açılması konusunda sıkıştırır. Sonunda bütün gerçekler ortaya çıkar ve Betüş hastaneden kaçar.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS