magazin haberleri

Mucize Doktor 9. yeni bölüm fragmanı: Ali cerrah olabilecek mi?

Mucize Doktor 9. yeni bölüm fragmanı: Ali cerrah olabilecek mi?

Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı Ali’nin hiç beklenmedik bir anda görevinden alınabileceğini gösterdi. Patoloji bölümüne gönderilmek istenen Ali “Ben cerrah olmak istiyorum” diyerek bu isteğe karşı gelmeye çalışacak. İşte Mucize Doktor 9. bölüm fragmanı içerisinde Ali’nin soracağı o kritik soru.

Mucize Doktor fragman videosu Ali için zorlu bir sürecin daha başlayacağını gösterdi. Kendisine yaklaşan kişiye “Acaba engelli bir kişiyi sevebilir misin?” sorusunu yönelten Ali bu sorusuyla karşısındakini oldukça şaşırtacak.


Öte yandan patoloji bölümüne gönderilmek istenen Ali’nin durumu önümüzdeki günlerde netlik kazanacak. Cerrah olmak istediğini her fırsatta dile getiren genç doktor bu karara karşı çıkmak isteyecek.


MUCİZE DOKTOR FRAGMAN VİDEOSUMUCİZE DOKTOR SON BÖLÜM ÖZETİ


Ali, markette yaşadığı olay karşısında hissizdir. Oysa tecrübe etmesi gereken yeni duygular vardır. Nazlı ona farkında olmadan yardım eder ama onun da başında büyük bir dert vardır; Tanju'nun gözetiminde, bir saldırganı tedavi etmek zorundadır. Bunu yaparken geçmişiyle yüzleşir. Günün sonunda, hastanede bir kez daha kozlar paylaşılacaktır.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS