magazin haberleri

Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı: 19. bölümde Betüş hastaneden kaçıyor!

Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı: 19. bölümde Betüş hastaneden kaçıyor!

Mucize Doktor 19. bölüm fragmanı tedavi için hastaneye gelen Betüş’ün yaşanan olaylar sonrasında hastaneden kaçacağını gösterdi. Öte yandan Ali Vefa’nın Betüş’e itirafta bulunması ise utanmasına neden olacak. Peki, Mucize Doktor yeni bölümde hastaneden kaçan Betüş’ün tedavisi nasıl sonuçlanacak?

Mucize Doktor fragman videosu 23 Ocak’ta ekranda olacak yeni bölümde hastanede sıra dışı olayların yaşanmaya devam edeceğini gösterdi. Riskli bir ameliyatı olan Betüş’ün tedavisi için tüm hastane seferber olurken her şeyden haberdar olan küçük kız Ali Vefa’dan durumu ile ilgili bilgiler öğrenmek isteyecek. Peki, Ali Vefa Mucize Doktor 19. bölümde Betüş’e yardımcı olabilecek mi?


MUCİZE DOKTOR FRAGMAN VİDEOSU


 


MUCİZE DOKTOR SON BÖLÜM ÖZETİ


Ali, Nazlı’yla geçirdikleri lunapark gecesini Ferman’la paylaşmak ister ama Ferman, Ali’nin teklifsiz samimiyetinden rahatsız olur; bir de üstüne asistanları kaytarırken yakalayınca herkesi sınav yapmaya karar verir. Diğer tarafta daha yeni ayrılmış yapışık ikizlerin durumu süratle kötüye gitmektedir. Asistanlar bir yandan Ferman’ın sınavına hazırlanır bir yandan ikizlerin durumuna çözüm bulmaya çalışırken Cerrahi Bölüm’ün maskotu, sekiz yaşındaki Betüş, hastaneye belki yirminci yatışını yapar. Ali’yle aralarında çabucak bir yakınlık doğar ve Ali onun ameliyatını bizzat yapmak ister. Ama önce Ferman’ın onun için özellikle zorlaştırdığı sınavı geçmelidir. Sonunda ikizler vakasında bütün çareler tükenir ve ekip korkunç bir seçimle karşı karşıya gelir: Bir kardeşin yaşaması için diğerinin ölmesi gerekir. Ama hangisi? Kim bu ölümcül kararı verebilir?


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS