Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı: 27. bölümde büyük yüzleşme!

A A

18.03.2020 - 17:14

Mucize Doktor 27. bölüm fragmanı Ali’nin babasının ortaya çıkmasıyla birlikte büyük bir yüzleşmenin gerçekleşeceğini gösterdi. Durumu kabullenmek istemeyen Ali hayattaki en büyük korkusuyla baş başa kalacak. Peki, Mucize Doktor yeni bölümde Ali babasıyla konuşmayı kabul edecek mi?

Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı: 27. bölümde büyük yüzleşme!

Mucize Doktor fragman videosu klinikte sıra dışı gelişmelerin yaşanmaya devam edeceğini gösterdi. Ali’nin babasının hastaneye gelmesinin ardından herkesi şaşırtan gelişmeler olacak. Peki, Mucize Doktor 27. bölümde Ali’nin kararı ne olacak?

MUCİZE DOKTOR FRAGMAN VİDEOSU

MUCİZE DOKTOR 27. BÖLÜM ÖZETİ

Kendisini sokağa atan babasını yıllar sonra karşısında bulan Ali’nin yüzleşmesi gereken ciddi meseleler vardır. Ama Ali bunlarla yüzleşmek yerine ameliyat sırasında ölen, kimsesiz bir hastayı takıntı haline getirir ve bütün uyarılara rağmen işin peşini bırakmaz. Diğer tarafta yeni klinikteki görevine başlayan Nazlı, samimiyetine bir türlü inanamadığı Damla’yla çalışmak zorundadır. Vakalar süratle tepe noktalarına tırmanırken kaçınılmaz olan gerçekleşir ve Ali babasıyla yüzleşir. Ama bu, herkesin beklediğinden çok daha kötü sonuçlar doğuracaktır.