magazin haberleri

Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı: Ali’den Ferman’ı kızdıran öneri!

Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı: Ali’den Ferman’ı kızdıran öneri!

Mucize Doktor 13. bölüm 2. fragmanı Ali Vefa’nın bir hasta ile ilgili önerisinin Ferman’ı oldukça kızdıracağını gösterdi. Hastanın ailesine bakım evi önerisi yapan Ali, Ferman’dan gelen tepki sonrasında büyük şaşkınlık yaşayacak. İşte Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı ve gelecek bölümde meydana gelecek olaylar…

Mucize Doktor fragman videosu Ferman’ı tedirgin eden gelişmelerin yaşanmaya devam edeceğini gösterdi. Hastaneyi birbirine katan ve Ali Vefa’ya tokan atan hasta ile ilgili yapılan öneriler ise beklenmedik sonuçlar doğuracak. Peki, Mucize Doktor 13. bölümde Ali Vefa içerisinde bulunduğu durumdan nasıl kurtulacak?


MUCİZE DOKTOR FRAGMAN VİDEOSUMUCİZE DOKTOR 12. BÖLÜM ÖZETİ


Nazlı için karar anı gelip çatmıştır. Acil gecesi yanlış entübe ederek ölümüne sebebiyet verdiği hastayı araştırmak için bakanlık tarafından görevlendirilmiş bir heyet hastaneye gelir. Adil’in Nazlı’yı koruma çabaları çabucak boşa çıkar. Ambulans şoföründen başhekimine hastanedeki herkes topun ağzındadır. Nazlı’yı kurtarabilecek tek savunmaysa Ferman’dadır. Ama bu da Beliz’i ve ekonomik durumu yeni yeni düzelen hastaneyi ateşe atmak anlamına gelir. Ferman bir seçim yapmakta bocalar. Nazlı korka korka kurula çıkar. Ama sonunda ona umut veren beklenmedik biri olacaktır.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS