magazin haberleri

Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı: Ali’den zor soru!

Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı: Ali’den zor soru!

Mucize Doktor 14. bölüm fragmanı Ali’nin Ferman’a oldukça zor bir soru yönelteceğini gösterdi. Ali ve Ferman’ın özel konuşmalarına şahit olan Nazlı ise Ferman’ın ne anlattığını merak edecek. Peki, Mucize Doktor yeni bölümde Ali Vefa hangi sorusuyla şaşırtacak?

Mucize Doktor fragman videosu Ali Vefa’nın “Beni kardeşinize benzettiğiniz için mi hastanede çalışmamı istemiyorsunuz?” sorusu Ferman’ı oldukça şaşırtacak. Ferman ile Ali’nin özel konuşmalarını gören Nazlı ise ikilinin neler konuştuğunu merak edecek. Peki, Mucize Doktor 14. Bölümde Ali Vefa aralarında geçen konuşmaları Nazlı’ya aktaracak mı?


MUCİZE DOKTOR FRAGMAN VİDEOSUMUCİZE DOKTOR SON BÖLÜM ÖZETİ


Yavaş yavaş ilerleme kaydeden Ali’nin önünde şimdi büyük bir engel vardır; Adil’in de desteklemesiyle Ali sonunda birine dokunmaya karar vermiştir. Ama bu iş kesinlikle göründüğü kadar kolay değildir. Diğer tarafta Ferman’la ilgili hayal kırıklığına uğrayan Beliz bir yolculuğa çıkar. Ferman bakımını üstlendiği vakayı fazlasıyla kişiselleştirir ve Ali’yle tam bir çıkmaza girerler. Vakayı devretmeye bile kalkan Ferman hem kişisel hem profesyonel hayatında köşeye sıkıştıkça sıkışır. Bir takım hasta yakınlarının öfkesi Ali’yi hedef bulur. Ve sonunda sırlar açığa çıkar.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS