Müge Anlı kızı Lidya Müge Akdağ kimdir, kaç yaşında?

Müge Anlı kızı Lidya Müge Akdağ kimdir, kaç yaşında?

Müge Anlı kızı Lidya Müge Akdağ kimdir, kaç yaşında?

Burhan Akdağ ve Müge Anlı’nın kızı olan Lidya Müge Akdağ fenomen ismin takipçileri tarafından merak konusu oldu. Öğlen kuşağının en çok izlenen programları arasında bulunan Müge Anlı programında çeşitli olayları aydınlatmayı sürdürüyor. Peki, Müge Anlı kızı Lidya Müge Akdağ kimdir, kaç yaşında?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Kızı Lidya Müge’yi ekranlardan uzak yetiştiren Müge Anlı, geçtiğimiz yıllarda Kanal 6’da çalıştığı dönemde kanalın magazin müdürü olan Burhan Akdağ ile evlenmişti. İkilinin bu evlilikten Lidya Müge Akdağ isminde bir kızı dünyaya geldi.

LİDYA MÜGE AKDAĞ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA? İŞTE MÜGE ANLI’NIN KIZI

Müge Anlı ve Burhan Akdağ’ın kızı olan Lidya 2002 yılında dünyaya geldi. Çiftin ekranlardan uzak yetiştirdikleri kızı medyada bugüne kadar çok az yer aldı.

Müge Anlı, 1993 yılında gazeteci Burhan Akdağ ile evlendi. Çiftin 15 yıl süren evlilikleri 2008 yılında sona erdi. Müge Anlı'nın evliliğinden 2002 doğumlu Lidya Müge ismini verdiği bir kızı var.

Müge Anlı’nın basından uzak tuttuğu kızı Lidya Müge Akdağ, Müge Anlı ile Tatlı Sert programına gönderdiği mektupla konuşulmuştu. Kızından gelen mektupla duygusal anlar yaşayan Müge Anlı, 'ben böyle bir çocuk yetiştirdiğim için rabbime şükrediyorum' açıklamasında bulunmuştu.