Müge Anlı Şen Kardeşler cinayeti olayı nedir? Hüseyin Şen ve Metin Şen kimdir, neden öldü?

Müge Anlı Şen Kardeşler cinayeti olayı nedir? Hüseyin Şen ve Metin Şen kimdir, neden öldü?

Müge Anlı Şen Kardeşler cinayeti olayı nedir?  Hüseyin Şen ve Metin Şen kimdir, neden öldü?

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında işlenen 'Şen kardeşler cinayeti' merak ediliyor. Şen kardeşler cinayetinin katili bulundu mu, kimdir? soruları gündemde.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yeni sezonda işlenen Şen Kardeşler olayı dikkat çekti. Müge Anlı'nın programında iddia edilen bilgilere göre iki kardeş vahşice darp edildikten sonra ölü bulunuyor. Peki ama Hüseyin ve Metin Şen kimdir?

Şen Kardeşler cinayeti olayı nedir?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında işlenen Şen kardeşler cinayeti ile ilgili şunlar biliniyor: Hatay Merkez'e bağlı evlerinde yaşayan kardeşler, 2020 yılında hayatını kaybetti. İşkence görerek öldürüldüğü söylenen Hüseyin ve Metin kardeşleri kimin öldürdüğü sorgulanıyor. İki kardeşin evinde korkunç cinayete kurban gitmesinin ardından ailesi Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konuk oldu. 80 ve 83 yaşındaki kardeşlerin cinayetinde suçlanan isimler arasında bakıcıları da yer alıyor. 

Müge Anlı konuyla ilgili canlı yayında, ''Evli olan kardeşin eşi hastalık geçiriyor ve yardıma ihtiyaç duyuyor. Evlerinde biri hafta sonu biri hafta içi olmak üzere iki bakıcı bulunuyor. Abileri de onların yanına geliyor ve beraber kalıyorlar. 8 Ekim 2020'de evlerine biri ya da birileri giriyor. Ne yazık ki bu iki beyefendiyi işkence edecek kadar canice darp ediyorlar. Kesici aletlerle, delici aletlerle... Hastanede hayatlarını kaybediyorlar. Evde rahmetlinin eşi ve bakıcısı var. Bakıcı o gece hiçbir şey duymadığını iddia ediyor.'' açıklamasını yaptı.