magazin haberleri

Muhteşem İkili 2. bölümüyle ekrana kilitledi!

Muhteşem İkili 2. bölümüyle ekrana kilitledi!

Kanal D’nin merakla beklenen dizisi Muhteşem İkili yeni bölüm fragmanı ile 8 Kasım’daki bölümde yaşanacakları ekrana taşıdı. MKC ve Barca’nın hapse girmesinin ardından yaşanacaklar dizinin takipçilerini ekrana kilitleyecek. İşte Muhteşem İkili 2. bölümde yaşanacak tüm gelişmeler…

Oyuncu kadrosu ve konusu ile büyük beğeni toplayan Kanal D’nin yeni dizisi Muhteşem İkili bu hafta da nefes kesecek. Başrollerinde Kerem Bürsin ve İbrahim Çelikkol gibi önemli isimlerin yer aldığı dizide bu hafta MKC ve Barca ikilisi tehlikede olacak. Peki, Muhteşem İkili yeni bölümde Köpek Sadri kaçış planında başarılı olabilecek mi?

MUHTEŞEM İKİLİ FRAGMAN VİDEOSU

MUHTEŞEM İKİLİ 2. BÖLÜM ÖZETİ

MKC ve Barca, Demiray’ın kurduğu akıllıca tuzak sonucunda hapse girerler. İçerisi MKC ve Barca’nın tutukladıkları ve onlardan nefret eden mahkumlarla doludur. İkili hem onlara kurulan tuzağı ortaya çıkarmak ve aklanmak, hem de canlarını korumak zorundadır.

Polis okulundan hocaları meşhur Köpek Sadri’nin kaçış planının içine girmesiyle işler iyice karıştıracaktır. Sadri’nin gelişi ile Demiray’ın muhteşem ikiliye geçmişten bu yana beslediği gizli nefretin sebebi gün yüzüne çıkacaktır.  

MUHTEŞEM İKİLİ’NİN KONUSU NE?

Biri Anadolu diğeri Avrupa Yakasının en iddialı Organize Şube komiseri olan herkesin soyadı ile hitap ettiği Mert Barca ile Mustafa Kerim Can, teşkilatta bilinen adı ile MKC bir uyuşturucu operasyonu için bir araya gelmek zorunda kalırlar. Operasyon Barca’nın cesareti, MKC’nin zekası ile başarı ile sonuçlanırken, yıllardır birbirinden uzak durmaya çalışan bu iki adam ortak bir düşman edinmiş olur. İki polis, birbirleriyle olan sorunlarını bir kenara bırakmak ve ortak düşmanlarına karşı birlikte savaşmak zorunda kalırlar. Düşmanları çok güçlü, mücadeleleri zorludur ama birbirlerine tahammül etmeleri daha zor olacaktır.

MUHTEŞEM İKİLİ OYUNCULARI

İş hayatında oldukça başarılı iki komiserden Barca, kaybettiği karısının yasını tutarken, MKC ise büyük bir aşkla bağlı olduğu ancak ayrıldığı eski karısını aklından çıkaramamıştır. Barca ve MKC, bir yandan özel hayatlarında aldıkları yaraları sarmak için çabalarken bir yandan da düşmanlarını alt etmek için beraber çalışacaklardır.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS