magazin haberleri

Muhteşem İkili 5. bölümde MKC ve Barca aklanıyor!

Muhteşem İkili 5. bölümde MKC ve Barca aklanıyor!

Muhteşem İkili yeni bölüm fragmanı MKC ve Barca’nın sonunda temize çıkacaklarını gösterdi. Öte yandan merakla beklenen bölümde MCK’nin eski okul arkadaşı ile ilgili öğrendiği bilgiler kendisini oldukça şaşırtacak. İşte Muhteşem İkili dizisi yeni bölüm tanıtım videosu ve bu hafta dizide yaşanacak tüm gelişmeler…

Muhteşem İkili fragman videosu Demiray’ın kaçma planının bu hafta sonuçlanacağını gösterdi. MKC ve Barca’nın attığı adımlar ise herkesi şaşırtacak. İşte Muhteşem İkili 5. bölüm tanıtım videosu ve bu hafta dizide yaşanacaklar…

MUHTEŞEM İKİLİ 5. BÖLÜM ÖZETİ

Barca ve MKC, yıllardır peşinde koşmakta oldukları adamın eski okul arkadaşları olduğunu öğrenir. Muhteşem İkili temize çıkmış, geriye sadece yüzünü saklayan patronun kim olduğunu öğrenmek kalmıştır. Demiray’ın kaçma planı ise çoktan hazırdır. Barca ve MKC, Demiray’ın kaçmasına engel olup, yıllardır peşinde koşmakta oldukları adamın eski okul arkadaşları olduğunu öğrenir.

MUHTEŞEM İKİLİ DİZİSİNİN KONUSU NE?

Biri Anadolu diğeri Avrupa Yakasının en iddialı Organize Şube komiseri olan herkesin soyadı ile hitap ettiği Mert Barca ile Mustafa Kerim Can, teşkilatta bilinen adı ile MKC bir uyuşturucu operasyonu için bir araya gelmek zorunda kalırlar. Operasyon Barca’nın cesareti, MKC’nin zekası ile başarı ile sonuçlanırken, yıllardır birbirinden uzak durmaya çalışan bu iki adam ortak bir düşman edinmiş olur. İki polis, birbirleriyle olan sorunlarını bir kenara bırakmak ve ortak düşmanlarına karşı birlikte savaşmak zorunda kalırlar. Düşmanları çok güçlü, mücadeleleri zorludur ama birbirlerine tahammül etmeleri daha zor olacaktır.

İş hayatında oldukça başarılı iki komiserden Barca, kaybettiği karısının yasını tutarken, MKC ise büyük bir aşkla bağlı olduğu ancak ayrıldığı eski karısını aklından çıkaramamıştır. Barca ve MKC, bir yandan özel hayatlarında aldıkları yaraları sarmak için çabalarken bir yandan da düşmanlarını alt etmek için beraber çalışacaklardır.

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS