magazin haberleri

Muhteşem İkili yeni bölüm neden yok, 10. bölüm ne zaman yayınlanacak?

Muhteşem İkili yeni bölüm neden yok, 10. bölüm ne zaman yayınlanacak?

Muhteşem İkili dizisi takipçileri Kanal D yayın akışı bilgileri içerisinde yeni bölümün ne zaman yayınlanacağını araştırmaya devam ediyor. Toplu reklam anlaşmaları nedeniyle birçok dizinin yeni bölümünü ekrana taşımadığı haftada Muhteşem İkili 10. bölümünü yayınlayacak mı?

Muhteşem İkili’nin yeni bölümünün neden yayınlanmadığı projenin takipçileri tarafından araştırılıyor. Geçtiğimiz günlerde dizilerin ekranda olmamasıyla ilgili genel bir açıklama yapan Gülse Birsel konuya açıklık getirmişti. Peki, bu akşam Kanal D yayın akışında neler ve Muhteşem İkili’nin yeni bölümü ne zaman yayınlanır?

KANAL D YAYIN AKIŞI 10 OCAK 2019

08:15 Hayat Sağlıklı Güzel
09:30 Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa
12:15 Gelinim Mutfakta
16:00 Arka Sokaklar
18:45 Kanal D Haber
19:45 5. Dalga
21:45 Sürücü
23:45 Kobra Takibi

MUHTEŞEM İKİLİ SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Barca’ya Ahsen’den gelen telefondan sonra artık Muhteşem İkili Ahsen’in çok yakınlarında olduğundan emindir. Ama Ahsen neden iletişim kurmamaktadır? Muhteşem İkili’nin gündemini bu meşgul eder. Yılbaşı akşamı Feridun bütün aileyi bir arada toplayacaktır. Ahsen ise iyice yakınlaşmış olan Barca ve Nilüfer’in arasını bozmak için yeni planlarla sahneye çıkar. Arka arkaya cinayetler işleyen boksör ise Barca ve MKC’nin ilgilendikleri diğer gizemli konudur.

Dizinin yeni bölümününse ocak ayının son haftasında kaldığı yerden devam etmesi bekleniyor.

GÜLSE BİRSEL’DEN DİZİ AÇIKLAMASI

Birsel’in yaptığı açıklama şöyle; Kahkahalar ve her hafta çoğalan seyircimiz için teşekkürler. Önemli açıklama: Malumunuz her Ocak ayının ilk 1-2 haftası, diziler yayına ara verir. Bunun sebebi Ocak ayının başında TV kanallarında reklam olmamasıdır. Bu yıl ise reklam durumu biraz daha sıkıntılı imiş. Bu sebeple, TRT hariç tüm kanallar bir araya gelip 21 Ocak haftasına kadar hiçbir dizinin yeni bölümünü yayınlamama konusunda ortak karar aldı.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS