magazin haberleri

Murat Boz'dan Burak Özçivit ile ilgili açıklama

Önce ki gece Günay’da şarkıcı Soner Sarıkabadayı'nın doğum günü kutlandı. Kutlamaya Burak Özçivit’le aralarının limonu olduğu haberleri çıkan Murat Boz’da katıldı.Murat Boz Soner Sarıkabadayı'nın doğum günü kutlamasında arkadaşını yalnız bırakmadı.
Ünlü şarkıcı yeni albümüyle ilgili çalışmalarının başladığını söylerken albümyle ilgili sorulan sorulara sürpriz yanıtını verdi. Murat Boz ayrıca yılbaşında Kıbrıs'ta sahne alacağını açıkladı.
Ünlü popçu Burak Özçivit ile ilgili aralarında çıkan haberler hakkında Uçankuş TV'ye açıklamalarda bulundu.
Boz, Burak Özçivit ile araları bozulduğu iddialarına; 'Bir deli kuyuya taş atıyor, sonra herkes onu çıkarmaya çalışıyor. Öyle bir şey olabilir mi?' yanıtını verdi.
Boz, Özçivitle birbirilerini Instagram'dan takip etmeyi bıraktıkları iddialarına 'Biz zaten birbirimizi takip etmiyorduk ki. Takip etmediğin birisini takipten çıkaramazsın' yanıtını verdi.
Önceki akşam Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Şaşkınbakkal'daki bir kafeden çıkarken objektife takıldı.
Yakışıklı oyuncu, “Yol Arkadaşım 2”nin beklenen gişeyi yapamamasından rol arkadaşı Murat Boz’u sorumlu tuttuğu iddiası hatırlatılınca gerildi. “Yok öyle bir şey” diye tepki gösteren oyuncu, “Neden onu takipten çıkardınız?” sorusu geldiğinde ise sessizliğe büründü.
Murat Boz, filmin galasına neden katılmadığı sorulduğunda ise, 'Çekimlerim çok yoğun ve programım önceden belliydi. Sürpriz bir durum yoktu' açıklamasını yaptı.
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS