hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Murat Ceylan'dan samimi açıklamalar

  Murat Ceylandan samimi açıklamalar
  expand

  Murat Ceylan, yolculuk öncesi Nişantaşı’nda alışveriş turunda objektiflere yansıdı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Murat Ceylan, 2024'ün ilk günü ekrana gelecek Survivor All Star için yarışmanın düzenlendiği Dominik Cumhuriyeti'ne gitmeden önce, 2.5 yıldır uzattığı saçını kestirdi.

  Uzun saçlı imajını yenileyen ünlü sunucu, "Sezona bomba gibi hazırım. Şu an konsantrasyonumu tamamen güzel bir sezon geçirmek için odakladım” dedi.

  6 Ekim 2022 tarihinde Cihangir'de kapalı otoparktan elektrikli motosikleti çalınan Murat Ceylan, yeni bir motosiklet için sipariş verdiğini belirterek, "Bir tane güzel bir motosiklet ayırttım, o da çalınmazsa kullanacağım inşallah" açıklamasını yaptıktan sonra otomobiliyle evinin yolunu tuttu.

  İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi'nde geçtiğimiz eylül ayında görülen duruşmada müşteki Murat Ceylan hazır bulunmuştu. Duruşmada beyanda bulunan sunucu, "Suç tarihinde motosikletim Cihangir katlı ve kapalı otoparkından çalındı. Motosikletin kendiliğinden olan direksiyon kilidi vardı ancak herhangi bir zincir yoktu. Motosikletimi henüz bulamadım, değeri ise suç tarihi itibariyle 80-90 bin TL civarındaydı. Şikayetçiyim, zararımın giderilmesini talep ediyorum" şeklinde konuşmuştu.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow