hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Nalan, Hayri'nin evli olduğunu öğreniyor

  Nalan, Hayrinin evli olduğunu öğreniyor
  expand

  Kanal D'nin perşembe akşamlarına damgasını vuran dizisi Camdaki Kız 71. bölümü ile ekrana geldi. Camdaki Kız 72. bölüm fragmanı yayınlandı! Camdaki Kız'ın yeni bölümünden ilk tanıtım yayınlandı! Camdaki Kız 23 Mart Perşembe akşamı yayınlanan son bölümünün ardından yeni bölüm tanıtımı merak uyandırdı! Camdaki Kız'ın yeni bölümünde neler olacak?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Nalan ve Hayri, güzel giden ilişkinin heyecanı içindeyken hayal kırıklıkları kapıda beklemektedir. Çünkü Hayri, evli ve çocuklu bir adam olduğunu itiraf etmek yerine Nalan'a evlilik teklifinde bulunur.

  Sedat, bile bile ateşe atladı 
  Nalan'ı unutmak için eski kız arkadaşlarıyla görüşmeye başlayan Sedat, kendini kandırmaya çalışır. Ancak Nalan'ı unutmadığını, aklından çıkaramadığını fark eden Sedat için artık çok geçtir. Sedat, kendini bile bile ateşe atar.

  Hakkını helal et Nalan 
  Sedat, duygusal bir çıkmazın içine girer ve Nalan'dan helallik ister. Sedat, evlilikleri boyunca Nalan'da hakkı olduğunu ve Nalan'ın da Sedat'ta hakkının olduğunun farkındadır. Nalan, Sedat'ın bu istediğini kırmaz ve ikili dostça ayrılır.

  Türkan, Nalan'ın fotoğraflarını gördü 
  Türkan, Hayri'nin gizemli tavırlarını çözmenin peşindedir. Hayri ise bir o kadar çocuklarından ve Türkan'dan uzak yaşar. Hayri'nin kızları Nalan'ın fotoğraflarının olduğu kutuyu bulur ve açarlar. Türkan, Nalan'ın fotoğraflarını görünce adeta yıkılır.

  Nalan ve Türkan, karşı karşıya geldi 
  Nalan, hayallerinin peşinden giderken olacaklardan habersizdir. Billur ve Nalan Hafize’yi Hayri’nin çalıştığı kebapçıya götürürler ancak Türkan’ın aklına düşen şüphe onu da çocuklarla kebapçıya götürür. Türkan ve Nalan sonunda karşı karşıya gelir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Camdaki Kız 72. Bölüm Fragmanı 
  Hayri ile Nalan baş başa olduğu bir an lokantaya eşi ve çocukları gelir. Başta Nalan hiçbir şeyden şüphelenmez. Nalan'ın etrafındaki herkes ise Hayri'nin evli olabileceğinden ve çocukları olduğundan şüphe duyar. Nalan, Hayri'ye toz konduramazken gerçek ile karşı karşıya kalır. Nalan, Hayri'nin evli olduğunu ve çocukları olduğunu öğrenir.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow