hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Necati Şaşmaz, hac ziyaretinde görüntülendi

  Necati Şaşmaz, hac ziyaretinde görüntülendi
  expand

  Geçtiğimiz sene yaptığı açıklamada Kurtlar Vadisi'nin geri döneceğinin müjdesini verdikten sonra ekranlarda görünmeyen Necati Şaşmaz'ın hacca gittiği ortaya çıktı. Şaşmaz'ın çektirdiği fotoğraflar da sosyal medyada konuşulmaya başlandı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Türk dizi tarihinin efsaneleri arasında gösterilen Kurtlar Vadisi'ndeki "Polat Alemdar" rolüyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan Necati Şaşmaz, uzun bir süredir gözlerden uzak bir hayat yaşıyor. Sakin bir hayat yaşayarak sosyal medya hesabından paylaşım yapmamayı tercih eden Şaşmaz'ın hacca gittiği öğrenildi.

  Haziran ayının son günlerinde hacca giden Şaşmaz, yanına gelen hayranlarıyla fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi. Instagram hesabını aktif olarak kullanmayan Şaşmaz'ın hacda çektirdiği fotoğraflar da takipçilerinin paylaşımlarıyla ortaya çıktı.

   

  Son olarak 2017 yılında Kurtlar Vadisi Vatan filminde rol alan Necati Şaşmaz, geçtiğimiz sene kasım ayında katıldığı program dizi hakkında müjdeli bir haber vermişti.

  Dizinin yeniden başlayacağını söyleyen başarılı oyuncu, "Şu anda hazırlık içerisindeyim. Sanırım ocak ayını görürüz başlamak için" demişti. Ancak Şaşmaz'ın açıklamasının ardından henüz bir gelişme yaşanmadı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow