hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Nil Karaibrahimgil, Kuruçeşme Açıkhava'yı büyüledi!

  Nil Karaibrahimgil, Kuruçeşme Açıkhavayı büyüledi
  expand

  Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda ve Poll Production by Polat Yağcı organizasyonuyla gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri, dün akşam sesi, şarkıları ve kostümleriyle müziğin sıra dışı ismi Nil Karaibrahimgil'i ağırladı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Renkli kişiliği ve sevilen şarkılarıyla büyük bir hayran kitlesine sahip olan ünlü sanatçı Nil Karaibrahimgil, Kuruçeşme dinleyicisine repertuarı ve enerjisiyle unutulmaz anlar yaşattı. Kuruçeşme Açıkhava’nın en renkli sahnelerinden birine imza atan Karaibrahimgil, ‘Burası İstanbul’ parçasıyla sevenlerine 'merhaba' dedi.

  Sahne kostümüyle adından söz ettiren Karaibrahimgil, tarzıyla yine farkını ortaya koydu. Sanatçı, Tanju Babacan imzalı tüylerden oluşan rengarenk kıyafetiyle hayranlarını büyüledi.

  Büyükten küçüğe Kuruçeşme’yi dolduran hayranları için en sevilen şarkılarını seslendiren ünlü sanatçı, müzikseverleri dansa ve eğlenceye doyurdu. ‘Pırlanta’, ‘Bütün Kızlar Toplandık’ ile tüm kızları ayağa kaldırdı. ‘Akbaba’, ‘Rüzgar’ ile duygulara tercüman oldu.

   

  Her şarkısına üç bin kişilik Kuruçesme Açıkhava korosunun eşlik ettiği konserde Nil Karaibrahimgil, performansıyla masalları aratmadı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow