hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  'Nostalji Kraliçesi', Kuruçeşme Açıkhava'da

  Nostalji Kraliçesi, Kuruçeşme Açıkhavada
  expand

  Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda ve Poll Production organizasyonuyla gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri'nde sahne dün gece, duayen sanatçı Muazzez Ersoy'undu. Türk Sanat Müziği'nin ‘Nostalji Kraliçesi’, muhteşem repertuarı, sesi ve güçlü yorumuyla izleyenlerini büyüledi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İstanbul Boğazı’nın eşsiz ortamında, müzikseverlerle buluşan Muazzez Ersoy, hayranlarına tam anlamıyla Türk Sanat Müziği ziyafeti çekti. ‘Söyle Sevgili Söyle’ parçasıyla konserin startını veren duayen sanatçı, sevenlerinin tezahüratlarına, “Sizleri çok özledim. Birbirimize olan özlemimiz, sevgimiz karşılıklı. Bu gece de beni yalnız bırakmadığınız için sağ olun, var olun” sözleriyle karşılık vererek teşekkürlerini iletti.

  Sahneye ipek şifondan oluşan kostümüyle çıkan usta sanatçı, kulaklara olduğu kadar gözlere de hitap etti. Şık ve zarif elbisesini gösterişli takılarla tamamlayan Ersoy, hayranlarından tam not aldı.

  Repertuvarında hem klasikleşmiş şarkılarına hem de farklı tarzlardaki parçalara yer veren duayen sanatçı, Orhan Gencebay'dan Ferdi Özbeğen’e uzanan renkli müzik yelpazesiyle dinleyicilerini mest etti. ‘Güz Gülleri’ ve ‘Severek Ayrılalım’ ile geçmişe götürdü, hareketli parçalarıyla sevenlerini yerine oturtmadı. Sahnede sergilediği eşsiz yorumları, nostaljik parçalarla harmanlayan Muazzez Ersoy, kulakların pasını sildi.

  Yıllara meydan okuyan şarkılarıyla 2.5 saat sahnede kalan sanatçı, unutulmaz bir geceye imzasını attı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow