O Ses Türkiye ne zaman başlıyor? O Ses Türkiye jüri üyeleri 2021: O Ses Türkiye yayın tarihi belli oldu..

O Ses Türkiye ne zaman başlıyor? O Ses Türkiye jüri üyeleri 2021: O Ses Türkiye yayın tarihi belli oldu..

O Ses Türkiye ne zaman başlıyor? O Ses Türkiye jüri üyeleri 2021:  O Ses Türkiye yayın tarihi belli oldu..

Ses yarışması olarak ekranlara gelen O Ses Türkiye’nin yeni sezon başlama tarihi gündemde yer alıyor. Acun Ilıcalı’nın açıklamalarından sonra yayın tarihi ve jüri üyeleri merak konusu oldu. Peki, O Ses Türkiye ne zaman başlıyor? İşte O Ses Türkiye jüri üyeleri ile ilgili detaylar..

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

O Ses Türkiye yeni sezon için geri sayım başladı. Yeni sezon çekimleri hız kesmeden devam ederken jüri üyelerindeki yeni isimler de merak ediliyor. Geçtiğimiz sezonun jüri üyeleri Murat Boz, Hadise, Seda Sayan, Beyazıt Öztürk olurken bu sene ki jüri üyesinde flaş değişikliğe gidildi. İşte O Ses Türkiye yeni sezon detayları…

O SES TÜRKİYE JÜRİ ÜYELERİ KİMLER?

Hadise yeni sezonda yer almıyor konuyla ilgili olarak Acun Ilıcalı, şarkıcı Hadise'nin O Ses Türkiye'de olmayacağını söyleyerek "Hadise'nin yerine yeni bir isim düşünüyoruz. Hadise'yi O Ses Rap'te göreceğiz" demişti. O Ses Türkiye jüri üyeleri Ebru Gündeş, Beyazıt Öztürk, Murat Boz ve Oğuzhan Koç oldu. Acun Ilıcalı Instagram hesabı üzerinden ünlü isimlerin yer aldığı bir fotoğraf paylaştı. Yarışmada Saadet Özsırkıntı da yer alacak.

O SES TÜRKİYE YENİ SEZON NE ZAMAN?

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından O Ses Türkiye'nin çekimlerinden bir fotoğraf paylaşarak yeni jüri kadrosunu tanıtmıştı. Yeni sezon çekimlerin başlandığı O Ses Türkiye, ilk bölümüyle 2 Ekim Cumartesi akşamı TV8'de izleyiciyle buluşacak.