magazin haberleri

O Ses Türkiye yeni sezonda yeni kural… Jüri üyelerine blok hakkı geldi!

O Ses Türkiye yeni sezonda yeni kural… Jüri üyelerine blok hakkı geldi!

Beyazıt Öztürk, Seda Sayan, Hadise ve Murat Boz’un jüri üyeliklerini yaptığı O Ses Türkiye’nin yeni sezonu başladı. Sezonun başlamasıyla birlikte de Acun Ilıcalı yarışmacılara yeni kuralı açıkladı. Artık dileyen jüri üyesi rakibini bloklayabilecek. İşte O Ses Türkiye yeni sezonda geçerli olacak blok kuralı...

O Ses Türkiye yeni sezon yeni kurallarla birlikte başladı. Jüri üyelerine kuralla ilgili bilgilendirmeler yapan Acun Ilıcalı blok kuralıyla ilgili detayları paylaştı. Ilıcalı’nın aktardığı bilgilere göre artık jüri üyesi bir yarışmacıyı çok isterse o ismi rakibine kaptırmamak için rakip jüri üyesine blok koyabilecek.


Blok hakkı her jüri üyesi için sınırlı sayıda olacak. Jüriyelerin kalan blok hakkı ilerleyen günlerde kendilerine açıklanacak. Bloklama yetkisinde önce davranan jüri üyesinin kararı geçerli olacak. Yeni butona ilk basan kişi rakibini istediği takdirde bloklayabilecek.


MURAT BOZ: 2 SEDA BUTONU İSTİYORUM


Geçtiğimiz sezon Seda Sayan’a birçok yarışmacısını kaptırdığını hatırlatan Murat Boz, bu duruma gönderme yaparak “Ben 2 tane Seda butonu istiyorum” dedi.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS