magazin haberleri

Oğlu görenleri şaşırtıyor

Annesine olan benzerliğiyle herkesi hayrete düşüren Elizabeth Hurley'in 17 yaşındaki oğlu Damian'ın son fotoğrafı şaşırttı.Annesine olan benzerliğiyle herkesi hayrete düşüren Elizabeth Hurley'in 17 yaşındaki oğlu Damian'ın son fotoğrafı şaşırttı.

İngiliz model,oyuncu ve tasarımcı Elizabeth Hurley'in 17 yaşındaki oğlu Damian, evlerinin bahçesinde çekilen bir pozunu Instagram sayfasında paylaştı.

Genç adam bu fotoğrafına "Chiara fırtınasına karşı sıkıca giyindim" mesajını da yazarak paylaştı.

Saçlarını iyice uzattığı görülen Damian Hurley, annesinin gençlik yıllarına ikiz kardeşi kadar benzeyen bu paylaşımıyla takipçilerini yine şaşırttı. Birçok takipçisi "Annenin kopyası" yorumunu yaparken bazıları da "Aman Tanrım! Sen sanki annensin!" mesajını yazdı.Damian Hurley ile annesinin benzerliği uzun süredir sosyal medyada olay oluyor.

Birçok kişi bu benzerliği "çok tuhaf bir durum" olarak nitelendirdi. Özellikle de Damian'ın saçlarını biraz daha uzatması annesine olan benzerliğini de artırdı.

Aslında Hurley ile oğlunun benzerliği epeydir üzerinde konuşulan bir konu. Biraz daha dikkatli bakıldığında babası Steve Bing'in yüz çizgilerini de aldığı görülen Damian, ilk bakışta ise annesine ikizi kadar benziyor.

Anne ile oğlu kimi zaman bu benzerliği vurgulayan pozlar da paylaşıyor sosyal medyada.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS