magazin haberleri

Okan Kurt'tan Seda Sayan'a yanıt

Geçtiğimiz günlerde Okan Kurt ve Demet Akalın çifti Seda Sayan'ın programına konuk olarak katılmıştı. Akalın'ın Eski sevgilisi İbrahim Kutluay'ın rol aldığı klibin videosunun yayına verilmesi üzerine stüdyoda soğuk rüzgarlar esmişti. Konu ile ilgili olarak Okan Kurt'tan Seda Sayan'a yanıt geldi.Seda Sayan'ın yeni başlayan programına ünlü çift Okan Kurt ve Demet Akalın katılmıştı. Programda Demet Akalın'ın eski sevgilisi İbrahim Kutluay'ın da rol aldığı 'Senin anan güzel mi?' isimli şarkısına çektiği klibin yayınlanması stüdyoda soğuk rüzgarlar estirmişti. 

Bu olayın üzerine Demet Akalın,  Seda Sayan'ı sosyal medyadan takip etmeyi bırakmış, Okan Kurt ise tepkisiz kalmıştı.

Olayı sonradan fark ettiğini ifade eden Seda Sayan yaşanan kriz üzerine Okan Kurt'tan özür dilediği açıklamasında şu ifadeleri kullanmıştı: 

''Büyük bir özür borcum var. Çok sevdiğim, nikah şahidi olduğum Okan Kurt'tan özür diliyorum. Ekibim adına özür diliyorum. Senden ve eşinden özür diliyorum. Ben senin ablanım. Sen de beni kırmadın programıma geldim. Benim haberimin olması mümkün değil... Sabaha kadar ağladım. İster kabul edin, ister etmeyin... Ben sizden kendim ve ekibim adına özür diliyorum. Okan hayatımda kaybetmeyi isteyeceğim son delikanlı. Umarım özrümü kabul ederler... Kimseyle küs kalmak istemiyorum.''

Okan Kurt'tan Seda Sayan'a yanıt 
Tüm bu olaylar sırasında sessizliğini koruyan Okan Kurt ise Demet Akalın'ın sosyal medya hesabından yaşanan olaylarla ilgili Seda Sayan'a yanıt verdi. Okan Kurt'un yaptığı açıklama ise şöyle: 

"Değerli dostlarım; Dün saat 15:00'da Show TV ekranlarında Seda ablamın programına ailecek katılarak, ailemiz gibi gördüğümüz ablamızın programında ona yeni yayın döneminde biraz da olsun desteğimizi hissettirmek için yanında olmak istedik. Kesinlikle Seda ablamın izni ve bilgisinde olmadığını düşündüğüm gereksiz bir olay oldu. Bu olayın ayrıca büyütülecek ve konuşmaya değecek bir konu olmadığını da düşünüyorum. Teknik ekibin ve montajda çalışan kardeşlerimizin amatörlük içeren bu hataları için, yüreği güzel olan ablam gereğinden fazla onlar adına özürünü dileyerek yine ne kadar büyük bir kalbi olduğunu herkese göstermiştir. Ben her zaman Seda annemin damadı olarak, o da benim uğurum nikah şahidim olmaya devam edecektir. Sevgi ve saygılarımla. Okan KURT"
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS