magazin haberleri

Popstar şampiyonu Abidin Özşahin'in şimdiki mesleği ne?

Popstar, yayınlandığı dönem Türkiye'yi ekranlara kilitlemişti. Yarışmacılarından jürisine kadar herkes bu yarışma sayesinde Türkiye'ye kendini yakından tanıtmış ve büyük de bir şöhretin kapısını aralamıştı. O isimlerden biri de yarışmacının birincisi olan Abidin Özşahin...Üzerinden neredeyse 16 yıl geçti fakat halen ara ara da olsa konuşulmaya devam ediyor Popstar. Yarışmacılar ve onların hikayeleri ses yarışmasının da ötesine geçerek farklı bir boyut kazandırmıştı duruma. Yarışma başladığında yarışmacılara oy verenler, destek olanlar, polemikler de birbirini kovalamıştı.

Yarışmanın ilk senesinde şampiyon Abidin Özşahin olmuş ve Abidin o dönemin en çok konuşulan isimleri arasında yer almıştı. Peki Abidin Şahin şimdilerde ne yapıyor? 

Abidin Özşahin şimdilerde Kurumsal İletişim ve Marka Danışmanı olarak hayatını sürdürüyor. Bu alanda kendini bir hayli geliştiren ve uzmanlaşan Abidin Şahin, onlarca akademik eğitimden geçti.

Kişisel internet sayfasında mesleğiyle ilgili detayları paylaşan Abidin Özşahin'in sosyal medya hesabında da hatrı sayılır bir takipçisi bulunuyor. 

7 Temmuz 1977 yılında Adana'da doğan Abidin Özşahin, Türk Pop Rock Müziği ile Popstar yarışmasına damgasını vurmuş ve yarışmanın ilk senesinde şampiyon olmuştu. 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS