magazin haberleri

Rebel Wilson: Kiloluyken kendime değer vermiyordum  

Pitch Perfect, Bridesmaids ve Jojo Rabbit gibi filmlerle tanınan oyuncu Rebel Wilson, 25 kilo verdi. Kendisiyle ilgili merak edilenleri önceki gün Instagram üzerinden yanıtlayan Wilson, kilolu döneminde kendisine değer vermediğini söyleyerek artık bunu değiştirmeye çalıştığını belirtti. (FOTOĞRAFLAR: INSTAGRAM)Ocak ayından beri verdiği kilolarla gündemde olan oyuncu Rebel Wilson, bu süreçteki mücadelesi ve özel hayatıyla ilgili merak edilenleri anlattı. Geçtiğimiz gün Instagram üzerinden hayranlarının sorularını yanıtlayan ve şimdiye kadar 25 kilo veren Wilson, 8 kilo daha vermeyi hedeflediğini belirtti.

40 yaşındaki oyuncu, bir süredir aşk yaşadığı iş insanı Jacob Blush ile ilişkisi hakkında da konuşarak, "Onunla flört etmeye kilo vermeden önce başladım" dedi. Oyuncu, "Hanımlar, bu da size gösteriyor ki sevgiliniz olması için belli bir beden ölçüsünde olmanız şart değil" diyerek hemcinslerine seslendi.

Wilson, Blush'ın özel hayatını gizli tutmaya özen gösterdiğini de belirterek sevgilisiyle ilgili fazla detay vermek istemediğini söyledi. Oyuncu, 'Sağlık Yılı' olarak adlandırdığı kilo verme süreciyle ilgili "Amacım asla zayıf olmak değildi. Bir kilo hedefi koydum, çünkü somut bir şeye ihtiyacım vardı" dedi.

Rebel Wilson, kilo verdiği için mutlu olduğunu belirterek "Kendimle ilgili gurur duyduğum şey bunu yapmış olmak" ifadelerini kullandı Wilson, artık hayatında daha fazla denge olduğunu da sözlerine ekledi.

Ünlü oyuncu, bu süreçte yaşadıklarını anlatırken zaman zaman duygulandı. Wilson, geçmişte bedenine hak ettiği sevgiyi ve saygıyı göstermediğini belirterek gözyaşlarına hakim olamadı. Rebel Wilson, "Kilolarımı, insanların bana yaklaşmaması için bir tür bariyer olarak görüyordum" dedi. Wilson, o dönemlerde kendisine değer vermediğini ve sürekli kendisine negatif şeyler söylediğini belirtti. Ünlü yıldız, "Kendimi sevmek üzerine çalışıyorum" diyerek bunun zorluğundan da söz etti.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS