Reyting sonuçları 14 Kasım Çarşamba

Reyting sonuçları 14 Kasım Çarşamba

Reyting sonuçları 14 Kasım Çarşamba

Çocuklar Duymasın, Sen Anlat Karadeniz ve Diriliş Ertuğrul 14 Kasım reyting sonuçları için yarıştı. Çarşamba günü ekranda olan projelerin elde ettikleri reyting sıralaması ise sabah saatlerinde açıklandı. İşte projelerin son bölümlerinde yaşanan olaylar ve çarşamba gününe ait sıralamalar…

Reyting sonuçları 14 Kasım’da kıyasıya rekabetin yaşandığı gecede hangi projelerin daha fazla tercih edildiklerini gösterdi. Kanal D’nin sevilen dizisi Çocuklar Duymasın bu hafta da takipçilerini ekrana kilitledi.

TOTAL REYTİNG SONUÇLARI


AB REYTİNG SIRALAMASI


ÇOCUKLAR DUYMASIN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sultan’ın on kilo fazlası vardır. Bu on kiloyu vermeden de, Havuç ve Simay’ın evlenmesini istememektedir. Düğünü ertelemek istemeyen Havuç ve Simay, Meltem ve Haluk’tan yardım ister. Meltem, Sultan’ın kilo vermesine yardımcı olmak için herkesi diyete sokar. Artık Haluk ve Rıza dahil herkes, Sultan’a destek olmak için diyete girmiştir. Bu konuda en çok zorlanan Taş Fırın Haluk olacaktır.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM ÖZETİ

Osman, Teokles ve kızlarını kurtarmak için vuruşmaya girmiş, vuruşurken İlbilge Hatun tarafından kurtarılarak yaralı bir halde obaya getirilmişti. Ertuğrul yaptırdığı tahkikatlardan sonra bu hadisenin arkasında Dragos isminde birinin olduğunu öğrenmiş ve onun derhal bulunmasını emretmişti. Ertuğrul, obaya gelen Moğol devriye birliğinden Hülagü Han’ın vergileri iki katına çıkardığını öğrenmiş, bu sırada küstahlık yapan komutanın elini kesmiş ve bütün meseleleri çözmek üzere Konya’ya doğru yola çıkmıştı…

Ertuğrul ve alpları, eli kesilen Moğol komutanının ağabeyi tarafından tuzağa düşürülmüş ve Ertuğrul, Aksakallılar tarafından kurtarılmıştı. Aksakallıların arasına katılan ve orada bir post sahibi olan Ertuğrul’a, kutlu bir vazife verilecektir. Ertuğrul, Türk devleti ve varlığı için hangi mühim vazifeyi üstlenecektir? Bu vazife uğrunda neler yapacak? Ve Bu yolda hangi zorluklarla karşılaşacaktır?

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM ÖZETİ

Geçtiğimiz hafta Vedat’ın şikayeti nedeniyle parmaklıkların ardına düşen Nefes, Tahir’in büyük çabaları sonrasında serbest kalmıştı. Bu kez ikilinin yaşayacakları evlilik telaşı diziye damga vuracak. Nefes’i ailesinden isteyen Tahir ve yakınları evlilik yolunda bir engeli daha geride bırakacak.