magazin haberleri

Cumartesi reyting sonuçları belli oldu! (18 Mayıs 2019)

Cumartesi reyting sonuçları belli oldu! (18 Mayıs 2019) © Pexels

Reyting sıralaması cumartesi günü TV ekranlarında olan diziler ve yarışma programları içerisinden hangilerinin daha çok izlendiğini gösterdi. 18 Mayıs 2019 Cumartesi gününe ait reyting sonuçları dizilerin, yarışma programlarının ve haber bültenlerinin rekabetinde hangi projelerin ilk sıralarda olduğu ortaya koydu. İşte o sonuçları ve 18 Mayıs’a ait sıralamalar…

Reyting sonuçları 18 Mayıs 2019 Cumartesi günü TV’de olan yayınların elde ettikleri sıralamaları gösterdi. Dizilerin ve yarışma programlarının son bölümlerinde önemli gelişmeler yaşanırken total sıralamalarda kazanan haber bülteni, AB’de kazanan ise diziler oldu.


Survivor 2019'un 72. bölümünde dokunulmazlık oyunu için yarışmacılar karşı karşıya geldi. Dokunulmazlığı kazanmak isteyen yarışmacılar, dün akşam da büyük mücadele verdi. Yapılan oyunlar sonucunda Survivor dokunulmazlık oyununu 10'a 8 ile Siyah takım kazandı.


TOTAL REYTİNG SONUÇLARI 18 MAYIS
AB REYTİNG SIRALAMASI 18 MAYIS
BİR AİLE HİKAYESİ SON BÖLÜM ÖZETİ


Cem ve üçüzler, Reyhan için sürpriz anneler günü hazırlığındadır. Çocuklar eski fotoğrafları görünce Cem’i soru yağmuruna tutar. Cem’le birlikte geçmişe, Reyhan’ın hamileliğinin ilk dönemine gideriz. Üçüz haberini almalarıyla birlikte çiftin bütün planları alt üst olmuştur. Reyhan’ın gözyaşlarına dayanamayan Cem, hayatta yardım isteyeceği son kişinin kapısını çalmak zorunda kalır.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS