magazin haberleri

Perşembe gününe ait reyting sonuçları açıklandı (24 Mayıs 2019)

Perşembe gününe ait reyting sonuçları açıklandı (24 Mayıs 2019) © Pexels

Reyting sıralaması ile ilgili beklenen açıklama geldi ve perşembe gününün kazananları ortaya çıktı. Dizilerin ve ana haber bültenlerinin rekabetinde total sıralamalarda ve AB reyting sıralamasında farklı durumlar şekillendi. Peki, perşembe gününe ait reyting sonuçları neler oldu?

Reyting sonuçları perşembe günü TV ekranlarında olan programlar arasından hangilerinin daha çok izlendiğini gösterdi. Diziler ve haber bültenlerinin ağırlıkta olduğu ilk sıralamalarda ön planda yer alan projeler ortaya çıktı. Peki, dizilerin son bölümlerinde neler yaşandı ve sıralamalar nasıl şekillendi?


Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde yaşananlar şöyle; Çukurova'da herkesin hayatını alt üst eden gerçekler ortaya çıkmaya başladı. Demir'in Adnan'ın, Yılmaz'ın oğlu olduğunu en başından bu yana bildiğini öğrenmesi Hünkar için büyük bir şok olur. Ancak anne-oğul bu konuda birbirlerini anlayarak, geleceğe dair plan yapmaya başlayacaktır. Bu gerçek ikisinin arasında kalmaya devam edecektir. Demir, şimdi Seher'den nasıl kurtulacağını bulmak zorundadır. Annesi ile birlikte Seher ile yüzleşirler. Seher, Hünkar ve Demir karşısında daha fazla direnemez ve bebeğin Gaffur'dan olduğunu söyler.


TOTAL REYTİNG SONUÇLARI
AB REYTİNG SONUÇLARI
BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM ÖZETİ


Fikri’nin ölümden dönmesi bütün geçmişiyle yüzleşmesini sağlar. Bundan sonra iyi bir baba olmaya kararlıdır ve çocuklarının hayatlarını düzeltmek için uğraşmaya başlar. Filiz ise kendi bebeği doğana kadar kardeşlerinin hayatlarını düzene sokma çabasına girmiştir bile. Bir yandan mahalleye dadanan Karabacaklarla uğraşırlarken, bir yandan da hastaneden yeni çıkan Hikmet’in hayata yeniden tutunması için ellerinden geleni yaparlar ancak Minibolların okulları, Rahmet’in Deniz’le sorunları, Çiçek’le Cemil’in nikahı, Tufan’ın pişmanlıkları derken sorunlar giderek içinden çıkılmaz bir hal almaya başlar. Filiz’le Barış tüm bu sorunların üstesinden gelip kendi bebeklerini huzur içinde kucaklarına aldıklarında büyük bir sürpriz onları beklemektedir.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS