magazin haberleri

Reyting sonuçları 25 Kasım 2018 Pazar

Reyting sonuçları 25 Kasım 2018 Pazar

Bir Litre Gözyaşı, Elimi Bırakma ve Savaşçı dizisi 25 Kasım reyting sonuçları için yarıştı. Pazar günü ekranda olan projelerin elde ettikleri reyting sıralaması diziseverlerin tercihleri sonrasında ortaya çıktı. Peki, haftanın son gününde total reyting sonuçları neler oldu ve dizilerin son bölümlerinde hangi gelişmeler yaşandı?

Reyting sıralaması haftanın son gününde ekrana gelen diziler içerisinden hangilerinin daha fazla tercih edildiklerini gösterdi. Kanal D ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Bir Litre Gözyaşı bu hafta da takipçilerini ekrana kilitlemeyi başardı. İşte projelerin son bölümlerinde yaşanan gelişmelerin tamamı ve elde ettikleri sıralamalar…


TOTAL REYTİNG SONUÇLARI
BİR LİTRE GÖZYAŞI SON BÖLÜM ÖZETİ


Figen ve Muzo, Cihan’la  Ali’nin ani evlilik kararına sıcak bakmasa da Cihan’ın ısrarlı tavrı dirençlerini kırıyordur. Ali ve Cihan’ın evinde isteme ve söz hazırlıkları sürerken Mahir de bu durumla baş etmeye çalışıyordur. İçinde bulunduğu durumla baş edemeyen Mahir, Cihan’a duygularını açmaya karar vermişken Hande’nin hiç beklemediği bir sürpriziyle sarsılacaktır.


ELİMİ BIRAKMA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?


Azra’nın yanlış anlaşılma sonucu Cenk’e karşı yaşadığı hayal kırıklığı büyük bir yıkımın başlangıcı olur. Cansu’nun oyunları Çelen ailesinde karşılığını bularak, Azra’yı tahammülsüz bir noktaya getirir. Cenk ise tüm bu yanlış anlaşılmaları telafi etmek için Azra’nın gönlünü kazanmaya çalışır.


Feride ise Azra’nın habersiz gidişine çok kırılmış olmasına rağmen ailesine karşı onu korumaya devam eder. Azra’nın gidişi Çelen ailesinde kimilerini üzerken kimilerini ise çok sevindirir.   Mesut içine düştüğü tuzak yüzünden cinayet zanlısı olarak tutuklanır. Bu durum Hülya’nın da ciddi kararlar almasına neden olur. Azra uzun süredir yaşadığı olumsuzluklara karşı artık dayanamaz ve bir karar alır.


SAVAŞÇI DİZİSİ SON BÖLÜM ÖZETİ


Yüzbaşı Haydar’ın kalbi durmuştur. Doktorlar Haydar’a müdahale ederken, Kutalmış Paşa’nın aracı da bir grup teröristin saldırısına uğrar. Albay Kopuz karargaha döner dönmez saldırıyı düzenleyenlerin kim olduklarını ve bağlantılarını öğrenmek için harekete geçer. Bütün oklar Karon’u gösterirken Seyfi de plan doğrultusunda, Nora’nın Karon’la tekrar bağlantıya geçmesini sağlayacaktır.


Bu arada kırmızı bültenle aranan bir teröristle ilgili gelen bilgiler karargahı alarma geçirir. Albay Kopuz Seyfi’yi istihbarat toplaması için görevlendirirken Kılıç Timi de teröristi yakalamak için operasyona çıkar. Ancak gelişen beklenmedik olaylar Kılıç Timi ve Seyfi’yi ölümle burun buruna getirecektir.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS