magazin haberleri

Reyting sonuçları 25 Şubat 2019 Pazartesi

Reyting sonuçları 25 Şubat 2019 Pazartesi

Reyting sıralaması pazartesi günü TV ekranlarında olan Söz, Çukur, Yasak Elma ve Vuslat gibi diziler içerisinden hangilerinin daha çok tercih edildiklerini gösterdi. Haber bültenlerinin ve yarışma programlarının reyting sıralamasında üst sıralara yerleşebilmek için mücadele ettiği gecede kazanan yine diziler oldu. İşte 25 Şubat 2019 Pazartesi gününe ait reyting sonuçları…

Reyting sonuçları Söz ve Çukur rekabetinde hangi dizinin liderliği elde ettiğini gösterdi. Yeni haftanın ilk gününde reytingde üst sıralarda yer alabilmek için mücadele eden dizilerin son bölümlerin oldukça önemli gelişmeler yaşandı. İşte pazartesi gününe ait sıralamalar ve dizilerde yaşanan gelişmeler…

Yasak Elma dizisinde yaşanan gelişmeler şöyle; Alihan’ın yaşadığı pişmanlık Zeynep’ten uzak durmasına yol açar. Ender’in tehdidine boyun eğmeyen Yıldız, kendi planına Dündar’ı da alet etmek zorunda kalır. Erim’in yeni arkadaşlığı başına beklemediği kadar büyük bir iş açacak ve Halit’in önemli bir karar vermesine yol açacaktır.

TOTAL REYTİNG SONUÇLARI


SÖZ SON BÖLÜM ÖZETİ

Yavuz bir yol ayrımındadır, Derya onun hakkında gizli kalması gereken bilgileri öğrenmek üzeredir. Resmi kayıtlarda yer almayan gizli görevinin ortaya çıkması Yavuz’un kendi başının çaresine bakması anlamına gelmektedir. Gerçekler ortaya çıkmadan önce Yavuz, bizzat kendisi gidip Derya’yla konuşmaya karar verir.

Peşindeki tehlikeden kaçan Nazlı, sığındığı kişinin kim olduğundan habersizdir. İçine düştüğü zor durumun farkına vardığında ise asıl tehlikeyle yüzleşecektir. Sami’nin içerde tutulmasının tek dayanağı olan Seda’nın, ifade veremeden suikasta uğramasının ardından, Sami ve Samet istediğini elde eder. Ekibiyle buluşan Sami’nin boş durmaya niyeti yoktur.

ÇUKUR SON BÖLÜM ÖZETİ

Yamaç’ın, Çeto’nun herkesten sakladığı bir sırrını öğrenmesi Koçovalılar ile Karakuzular arasındaki mücadelede tansiyonu yükseltecek. Mahsun’un beklenmedik bir anda Sultan’ın açtığı aşevine gelmesi Çukur’dakileri deliye döndürecek. Ancak Sultan’ın, Mahsun karşısındaki tavrı herkes için şoke edici olacak. Uluç’un kızı Damla’nın yolu Koçovalılar ile kesişecek. Cumali ile aralarındaki inatlaşma ekran başındakilerde heyecan yaratacak. Büyük çatışmaların olacağı bol aksiyonlu bu bölümde, sürpriz bir isim Çukur’a veda edecek.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS