magazin haberleri

Reyting sonuçları 26 Aralık 2018 Çarşamba

Reyting sonuçları 26 Aralık’ta Çocuklar Duymasın, Diriliş Ertuğrul ve Sen Anlat Karadeniz dizilerinin elde ettikleri share oranlarını gösterdi. Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Çocuklar Duymasın bu hafta da takipçilerini ekrana kilitledi. Peki, 26 Aralık 2018 reyting sonuçları neler oldu?Reyting sıralaması çarşamba günü diziseverlerin karşısında olan yayınlar arasından hangilerinin daha fazla tercih edildiklerini gösterdi. Yeni bölümlerini takipçilerinin beğenisine sunan projelerde bu hafta da önemli olaylar yaşandı. İşte haftanın reyting sonuçları ve çarşamba gününe ait puanlamalar…

Çocuklar Duymasın’da bu hafta yaşanan olaylar şöyle; Meltem, rutin giden hayatlarında bir değişikliğe gitmek istediğini açıklıyor. Meltem'in bu fikri karşısında şaşkınlık yaşayan Haluk, bu duruma sebep olan şeyi merak ediyor. Meltem, çok önemli bir yerden iş teklifi aldığını ancak kabul ederse ailecek Londra'ya taşınmaları gerektiğini belirtiyor. Haluk, şimdi ne yapacak?

Öte yandan Sultan Hanım yine boş durmuyor ve yarattığı dedikodu kazanında herkesin gıybetini yapmaya başlıyor. Bunu yaparken de çevresinde bulunan herkesi bu sohbetin içine dahil ediyor!
SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM ÖZETİ

Tahir’e yardım etmek ve Vedat belasından kurtulmak isterken atmaması gereken adımlarda atan Nefes güvenlik güçleri tarafından gözaltına alınmıştı. Nefes’in gözlerinin önünde kelepçelenerek götürülmesi karşısında çaresiz kalan Tahir ise hıncını Vedat’tan almak isteyecek. Yakınlarıyla birlikte Vedat’ın mekanına giden Tahir gereken dersi verecek.
DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM ÖZETİ

Selcan’ın obasının Moğolların baskınına uğradığını ve beraberinde yaşananları anlatması, Ertuğrul ve Hayme’yi üzmüştü. Ama Ertuğrul’a Gündoğdu tarafından gönderilen mektupla, Ertuğrul onların güvende olduğunu öğrenmiş ve rahatlamıştı. Bu baskınları yapanın Albastı adında biri olduğu ve Albastı’nın da İlbilge’nin ağabeyi Beybolat olduğu anlaşılmıştı. Ancak bunu henüz kimse bilmiyordu. Ertuğrul, bunlar üzerine Aksakallılar ile görüşmüş ve Anadolu’da Moğollara karşı isyanı başlatmaya karar kılmıştı. Dragos ise tekrar güven kazanmak için İlbilgelere tuzak kurmuş ve bunun haberini de yine kendisi vermişti. Bu sayede Dragos, Zangoç kimliğiyle güven tazelemişti. Ertuğrul, Lais’in yaptıklarından sonra onun Dragos’un adamı olduğunu anlamış ve ona bunu itiraf ettirerek cezasını kesmişti.
TOTAL REYTİNG SONUÇLARI
Bu haftanın total reyting sıralaması ise şöyle...
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS